Wpis z mikrobloga

Nie zaliczyłem testu na IQ. Musiałem zamontować odpływ do zlewozmywaka, ale@to bardziej skomplikowane, niż myślałem. Odległości są nietypowe i przeszkadza jeszcze wejście z wodą. Ogólnie zatem działa, nie cieknie, ale... szafka się nie zamyka. Różowa sobie wymyśliła taki system z zamykaniem i zahacza deska na końcu. Nie jestem w stanie już chyba bardziej tego przesunąć. Macie jakieś rady? Bo ja się poddaje. #diy #majsterkowanie #hydraulika
asfalt6 - Nie zaliczyłem testu na IQ. Musiałem zamontować odpływ do zlewozmywaka, ale...

źródło: comment_1620720293HajyoyHF4bSiYoXnJKccCq.jpg

Pobierz
  • 71
@asfalt6: no masz odpowiedź - nie wejdzie. Zamontuj krótszą szufladę, i tak jest systemowa więc pewnie jest model krótszy o 5 cm.
Dodatkowo wlew wody ze zmyraki jest zamontowany źle - płynąca w rurze woda prędzej czy później spowoduje wypięcie się przewodu z zielonej przelotki. Rura nie może być napięta, są dostępne przedłużki.
@asfalt6: Chłopie zamów hydraulika bo prawie wszystko tam źle jest zrobione, rury wyglądają jakby nie miały odpowiedniego kąta spadku, i syfon jest zdecydowanie za daleko odpływu, a po drodze masz jeszcze 2 kolanka, będzie Ci śmierdziało że zlewu po pierwszym zmywaniu, bo woda będzie stała. Poza tym rury odpływowe zawsze powinny iść w dół, nie w górę, bo będzie Ci ciekło i kiepsko spływało.