Wpis z mikrobloga

@Wiciu89: Ja po przyjrzeniu się mu, jednak się odstraszyłem. W ogóle przed graniem w stalkera, myślałem, że to taki postapokaliptyczny mix Penumbry, FEARa i Silent Hill i tam przez większość czasu trzeba łazić po tunelach, wrogowie są silni i w ogóle straszniejsi. Przed Stalkerem grałem w Call of Cthulhu:DCOtE, więc byłem nieco przygotowany na podobny survivalowy horrorek. Tylko Pijawy mnie przerażają w Stalkerze.
Gdybym miał pomysł na ekipę i fabułę, to
@potezny_zachodniopomorszczanin: I tak moje ulubione mutki to te płody w X-18.
Nazywam je Płodami Kajmanowa. Bo Mózgozwęglacz w notatkach z labów nazywa się właśnie Emiterem Kajmanowa i podejrzewam, że część Płodów nie przechodziła ewolucji w Kontrolery i Poltery, a była używana jako baterie dla maszyn tego typu.
W moim prywatnym Fanonie (Gdzie Monolit jest serio głazem z kosmosu) płody kajmanowa zostały wytworzone, gdy bakterie z meteorytu zostały wstrzyknięte kobietom w ciąży,
@4imb0t: @toFeelOrNotToFeel: @Jointwick69: Prywatnie poprztykałem się z paroma osobami. Szczególnie podpadł mi (i wielu innym) Kowek, admin strony. A co do Alchemika, to ciężko z nim było zanim został zbanowany, wiem, że forum było dla niego wszystkim a dostał bana do 2050 roku. Posiedział z tego co się dowiedziałem jakiś czas na X-21 (konkurencja, też o stalkerze) i wcięło go. Zniknął z innych forów i mam od 2 lat
@EissIckedouw: Z Kołkiem to pamiętam, że chyba zlikwidował FB, ale nadal siedzi na forum, tylko jako moderator(?). Al chyba dostał banana na stk.pl koło połowy 2017 roku, wiem, że poprztykał się chyba jeszcze z którąś z tych dup, które podrywał na forum. Albo poprztykał się ze wszystkimi, zawsze mi się myliły te jego waifu. Ja dołączyłem w 2019 do X-21 i stamtąd dowiedziałem się, że obraził się i na nich w