Wpis z mikrobloga

u ilu różnych ludzi byliście towarzysko na chacie w ciągu swojego życia (i ilu odwiedziło was)
chodzi mi o wizyty towarzyskie z niespokrewnionymi ludźmi którzy sami was zaprosili do sb
u mnie wygląda to tak
do 13 urodzin:
u dwóch osób z czego u jednej więcej niż raz
(i u jeszcze jednej stałem w progu mieszkania)
od 13 do 23 urodzin:
u nikogo
po 23 urodzinach:
u pięciu osób z czego u trzech więcej niż raz
(z czego u jednej z tych osób to były grupowe wizyty w akademiku)
(i raz też przypadkowo trafiłem na domówkę nie mam pojęcia u kogo xd w każdym razie nie znałem tej osoby nawet i było to w ramach bujania się z grupką i gdyby nie to to bym tam nie trafił więc nwm czy to liczyć)
(i u jeszcze jednej stałem w progu mieszkania)

podobnie wygląda to w kwestii niespokrewnionych osób będących towarzysko u mn na chacie
do 13 urodzin:
dwie osoby z czego jedna więcej niż raz
(i jeszcze jedna stała w progu mojego mieszkania)
od 13 do 23 urodzin:
trzy osoby z czego jedna więcej niż raz
(a konkretniej to raz w gimbazie trzy osoby za mną polazły i się wprosiły a niedługo potem jedna z nich jeszcze jeden raz była u mn)
po 23 urodzinach:
trzy osoby z czego dwie więcej niż raz

czyli przez całe dotychczasowe życie:
-byłem u 7-8 osób z czego u 4 nie był to tylko jednorazowy incydent
(i u jeszcze 2 innych stałem w progu mieszkania)
-było u mnie 8 osób z czego 4 więcej niż raz
(i jeszcze 1 stała w progu mojego mieszkania)

mogłem to wprawdzie napisać od razu ale wtedy nie byłoby tak ładnie widać jak przebiegało moje piękne życie
obecnie nie zanosi się żeby te liczby miały się zwiększyć jeszcze kiedykolwiek ale kto wie co przyniesie przyszłość ¯_(ツ)_/¯

hhahahahahahah

#depresja #fobiaspoleczna ##!$%@? #samotnosc #ehhhhhhhhhhhhh #ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh #chodtokowypamientniczek ##!$%@?
Chodtok - u ilu różnych ludzi byliście towarzysko na chacie w ciągu swojego życia (i ...

źródło: comment_1620675392FeOowPhOOqfVuH3tCB6zSA.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Chodtok: To mogłeś zawołać jak tutaj i nie usuwać wpisu

Btw teraz się zastanawiam, czy ja u takiego jednego byłem w innym celu niż robienie czegoś bardzo konkretnego, jeżeli nie to będzie -1
Zaś jeśli liczyć kilka wizyt w pewnej piwnicy to +1
  • Odpowiedz