Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#divyzwykopem
Siema miraski, postanowiłem podzielić się moimi doświadczeniami z pewną divą. 24 lata, do spotkania z nią prawiczek. Mieszkam w małym mieście więc wyboru zbyt dużego nie miałem, a nie uśmiechało mi się jechać 100km do większego miasta. Zawsze kręciły mnie mamuśki więc poszedłem do takiej laski koło 45.

Zadzwoniłem i w sumie po 15 minutach już byłem u niej. Widać było od razu, że zdjęcia albo stare albo retuszowane ale i tak nieźle się trzymała. Na początku pogadaliśmy trochę, wymasowała mi plecy i przeszła do roboty. No i tu się pojawił problem XD Nie mogła mi postawić, miękł od razu jak zakładała gumę. Trochę ją pisywałem od tyłu, ale ciężko było takim na wpół miękkim. Potem jakoś się udało go ustawić do pionu, poskakała trochę po mnie i doszedłem. Próbowaliśmy jeszcze raz ale się nie udało to policzyła tylko za pół godziny i wyszedłem. Dostałem resztę u #!$%@? XD

I tu mam pytanie do osób, które bywają częściej u roksanek. Też za 1 razem wam nie chciał stać? Myślicie ze następnym razem będzie już normalnie? Nie mam problemów ze wzwodem tak ogólnie. To chyba ze stresu było wszystko.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6098d675fe0977000b8aeb32
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 53
Dostałem resztę u #!$%@? XD


@AnonimoweMirkoWyznania: są uczciwe divy jeszcze - dobry znak. Rynek płatnych świń jeszcze nie jest aż tak beznadziejny jak rynek świń ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Też za 1 razem wam nie chciał stać? Myślicie ze następnym razem będzie już normalnie? Nie mam problemów ze wzwodem tak ogólnie. To chyba ze stresu było wszystko.


@AnonimoweMirkoWyznania: za 1 razem to jak dive w ubranku
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja jak poszedłem na swój pierwszy raz miałem podobnie. Stawał, miękł na zmianę. Byłem mocno zestresowany. Ale trafiłem na wyrozumiałą divę. Zapłaciłem za godzinę, a siedziałem u niej z 1,5 godziny. Nie chciała dodatkowych pieniędzy tylko kwiaty następnym razem. Przy drugiej wizycie było już dużo lepiej u mnie.
@AnonimoweMirkoWyznania: jak poszedlem pierwszy raz do divy to mialem flaka totalnego.. Teraz po 8latach divingu tez mi sie tak dzieje rzadko bo rzadko ale zdarzy sie, niedyspozycja ale jakies mentalne problemy.. Ale mysle ze pierwszy raz to rzecz zrozumiala bo zbyt duzo stresu zeby sie podniecic.
pierwszy raz to rzecz zrozumiala bo zbyt duzo stresu zeby sie podniecic


@RandomowyTyp: niekoniecznie. Ja ani za pierwszym razem ani później praktycznie w ogóle nie miałem takiego problemu.
Za pierwszym razem to jak dive w ubranku roboczym zobaczyłem to już wtedy obudził się we mnie #zwierz ( ͡° ͜ʖ ͡°).

u tych za 300 tez sie taka zdarzyc moze..


@RandomowyTyp: niby tak, ale jednak trochę mniejsze
w Twojej glowie


@smacznyy: twarzy i wzroście* ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

wziac sie za siebie


@smacznyy: mało który jest tak wzięty za siebie jak ja, pod wieloma względami

chcesz chodzic na dziwki zamiast wziac sie za siebie i znalezc dziewczyne .¯_(ツ)_/¯


@smacznyy: generalnie to oczywiście chodzę bo chce, nikt mnie nie zmusza.
Ale nie chce związku żadnego jeśli o to ci chodziło przy "znaleźć dziewczynę".
@TestoDepot:

Bez hajsu bym nkgdy loszki z tej półki nie nadzial


Masz niską samoocenę i nie wierzysz w siebie
(σ ͜ʖσ) jak wezmiesz sie za siebie i zaczniesz wyglsdac to zobaczysz jakie petardy zaczniesz wyrywac
( ͡º ͜ʖ͡º)

A kolejna sprawa masz mnie na #czarnolisto ? Bo nie widze Twoich komentarzy
zaczniesz wyglsdac


@smacznyy: sugerujesz mi operacje plastyczne czy co XD? Innym sposobem nie zmienisz rysow mordy. A nie zamierzam się kroić dla tzipy, zachowałbym się wtedy jak #cuck na których ha tfu ( ͡° ͜ʖ ͡°).

zaczniesz wyrywac


@smacznyy: de facto nie ma żadnego wyrywania/podrywu, albo się podobasz (#chad) albo nie (nie-chad).

A kolejna sprawa masz mnie na #czarnolisto ? Bo nie widze Twoich komentarzy
@TestoDepot: #!$%@? chłopie jak potłuczony
( ͡° ͜ʖ ͡°) podryw to zaloty, randki to poznawanie się co skutkuje seksem, albo nie, bo po to randkujesz zeby poznac druga strone (σ ͜ʖσ) a chodzic na divy szybciej złapiesz syfa niz wyleczysz swoje kompleksy
(σ ͜ʖσ)

Czyli znowu wypok dziala jak gówno
podryw to zaloty, randki


@smacznyy: czyli pajacowanie

co skutkuje seksem, albo nie,


@smacznyy: jak jesteś atrakcyjny to skutkuje, jak nie jesteś to nie. Najczęściej nawet do randki żadnej nie dojdzie jak nie wyglądasz albo ewentualnie zostaniesz zabijaczem czasu i laska będzie w tobie tylko widziała dawce atencji i być może hajsu jak jesteś zamozny.

chodzic na divy szybciej złapiesz syfa niz wyleczysz swoje kompleksy


@smacznyy: czy ja wiem czy