Wpis z mikrobloga

Mirasy. Mam około 500m2 trawnika i myślę o kosiarce akumulatorowej. No i zasadnicza kwestia czasu pracy. Na przykład taka kosiarka z Casto Erbauer za około 1,5k to czas pracy 40 minut.
Zakładam, że na początku będę mógł sprawdzić na jaką powierzchnię faktycznie mi wystarczy jeden zestaw a po jakimś czasie jeśli ładowanie co godzinę będzie uciążliwe to można się pokusić o dodatkowe akumulatory które aż takie drogie nie są (138 pln/szt to nie jest dużo).
Macie jakieś doświadczenia z tym sprzętem albo o podobnej klasie.

Spalinówki - nie chcę smrodu. Na kablu niby tańsza ale "tańce z kablem" przerabiałem za dzieciaka.

#kosiarka #ogrod #ogrodnictwo
  • 10
@robertx @MojWlascicel @CyganskiKsiaze
Budżet powiedzmy jest elastyczny pod warunkiem, że różowa da się przekonać. Ostatnio podchodzi do wielu kwestii, że warto wydać forsę raz a porządnie.
Co do robocika to temat jak wyżej ale na razie jest zdania, że "ty byś chciał tak robić, żeby się nie narobić".
@ottissek: Tu nie chodzi nawet o to:) Masz przez 100% czasu trawę krótką jak dywanik. Przy koszeniu zwykła kosiarką 1 x tydzień efekt nie do osiągnięcia. No i brak hałasu, jakby każdy sasiad taka miał to weekendy ciuchutkie;)