Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Dzień 5 godzina 1:54 (z przerwą jednego dnia wcześniej, bo tak wyszło), jak opętany siedzę jak zwykle w nocy i bawie się klockami xD KONIEC! Ukończyłem budowę kopary LIEBHERR R9800 z zestawu numer 42100. Cieszę się ale tylko przez chwilę, bo zaraz czeka mnie demontaż i ponowna segregacja ( _) Johnny Five nie bęxzie czekał!

Ocena:
+ coś ciekawego czym można zdalnie pojeździć
+ w sumie fajnie wygląda
+ liczba elementów robi wrażenie

- ale też sprawia, że chwilami czuć monotonię, szczególnie podczas "sztukaterii" ozdobień i montażu malutkich światełek.
- nie jest jakieś skomplikowane, ale trzeba uważać na błędy powstałe z pośpiechu
- cena. Czy zestaw wart jest 1400-1800zł? Moim skromnym zdanien absolutnie nie..nie mówię, że szkoda kasy, ale pół wypłaty to trochę dużo. Zobaczymy jak pójdzie z R2D2 i J-5, bo to jednak coś kultowego (ʘʘ)

Łączny czas budowy: około 20-22h rozłożone na 5 dni.

Mirki, w komentarzu pic rel części, które zostały. Tak ma być, czy coś przegapiłem? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#pejterbudujekopare #lego #technic
kurlapejter - Dzień 5 godzina 1:54 (z przerwą jednego dnia wcześniej, bo tak wyszło),...

źródło: comment_1620604458IN9tpXjhU6tTVl7iXRs7F4.jpg

Pobierz
  • 5
Johnny Five nie bęxzie czekał!


@kurlapejter: Jako człowieka, który siedzi w temacie instrukcji i modeli alternatywnych zastanawia mnie jedno.

Jak bardzo w przypadku J5 liczy się pomysł, bo realizacja jest mocno średnia, a i sama instrukcja ma błędy, z tego co ludzie opisywali.