Wpis z mikrobloga

#mirki chciałam sobie zacząć słuchać podcastów o fotografii, polecicie coś? zaczęłam słuchać podcastów fotobłysk ale on w ciągu 24 minut zareklamował swój kurs już 5 raz i mam troszkę tego dosyć. Macie coś lepszego? Interesuje mnie tematyka fotografii potretowej, natura, zwierzęta, ptaki a także coś bardziej od strony biznesowej (jak np. sprzedawanie swoich zdjęć w formie wydruków itd.) i zajmowanie się mediami społecznościowymi pod tym kątem.
#fotografia #podcast #podcasty #kiciochpyta
  • 5
zaczęłam słuchać podcastów fotobłysk ale on w ciągu 24 minut zareklamował swój kurs już 5 raz i mam troszkę tego dosyć.


@Ganicjusz: to jest debil ogromny jeśli chodzi o fotografię, jego "chłopski rozum" tego nie ogarnia, zrobić ładne zdjęcie, a wytłumaczyc jak się je zrobiło to dwie różne rzeczy, dla niego to granicą nie do przeskoczenia, robi super zdjęcia ale #!$%@? się zna od technicznej i merytorycznej strony
@Ganicjusz: nie znam gościa w sumie ale gdy w podcascie non stop się powtarza i piąty raz reklamuje swój kurs to rzeczywiście sprawia to wrażenie jakby niczego konkretnego nie przekazywał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Konata: Już nawet nie o reklamę kursów chodzi, ale o to, że leje wodę. A na to nie ma czasu. Ze swojej strony polecam podcast Niezłe Aparaty (rozmowy z fotografami, biznes fotograficzny) i na yt, a na yt jeszcze Patrik Heliosz (ale tutaj to raczej trzeba oglądać żeby coś z tego wynieść, super merytoryczne podejście do spraw technicznych, ale trzeba się skupić).