Wpis z mikrobloga

@robekk1978: Co za #!$%@? świat. Pijana małolata dała dupy murzynom czym jeszcze publicznie się chwaliła i za co słusznie była hejtowana i wyleciała ze szkoły, a wiele lat później cherlawy cuckold w rurkach bez własnego zdania rozkminia dlaczego ludzie hejtują #!$%@? i wytykają ją palcem traktując jak pośmiewisko. No ciężki los ją spotkał Panie #gonciarz. Rzeczywiście musimy jej współczuć, bo każdy ma prawo dawać dupy komu chce i kiedy chce.
@Verae: No tak. Przecież opowiadają o tym w tym filmie gonciarza. Jej matka i siostra zmieniły nazwisko. Właściwie to siostra to zapoczątkowała, bo szła do nowej szkoły i wstydziła się, że ją będą wytykać palcami. Jej siostra wypowiada się osobiście o tym w tym filmie.
@enten: A, ok, dzięki. Nie oglądałam tego filmu, nie mam tak czasu na śledzenie tych wszystkich afer YTowych.

Jak byłam jeszcze w liceum (jestem z wawy), to kolega z klasy raz się "pochwalił", że był u swojego znajomego na domówce, a tam była Linkiewicz. Na co reszta kolegów z komentarzami w stylu "i co, obciągnęła ci? hehe".

Współczuję jej siostrze, oczywiście zakładając, że jest normalna. Choć zawsze miałam wrażenie, że ona