Wpis z mikrobloga

Mirki, w tym roku idę na studia i prosiłbym o pomoc.
1. Jakaś propozycja kierunku. Nie mam choćby najmniejszego pomysłu na co iść. Uczyłem się informatyki (byłem dzieciakiem interesującym się tylko gierkami, sprzętem itd., ale jak podrosłem przestało mnie to interesować ale za to zaczęło mnie ciągnąć do miliona innych rzeczy), ale to chyba nie to. Jako przedmioty rozszerzone wziąłem angielski, matematykę (jestem z matematyki raczej średni, aczkolwiek udało mi się zdać rozszerzoną matematykę i CHYBA bardzo dobrze napisać ją na maturze) i polski (nie miałem pomysłu więc wziąłem przedmioty w miarę uniwersalne).
2. Mieszkam w Częstochowie. Zastanawiam się czy lepiej iść na studia dzienne tutaj, czy na zaoczne... nie wiem, gdzieś indziej. Niestety moja rodzina za bogata nie jest więc dzienne w innym mieście odpadają. Słyszałem że studia w Częstochowie za dobre nie są, ale jak jest faktycznie to nie wiem.
#studia #matura
  • 4
@Gegenek: zastanów się nad tą informatyką bo to wsm dobry kierunek a wystarczy matme ogarniać. A z mojego doświadczenia powiem ci że ciężko znaleźć coś co będzie ci odpowiadało w 100%.
Co do 2 to chyba najważniejsze czy do pracy chcesz iść czy nie.