Wpis z mikrobloga

dlaczego uważasz, że w przeciągu swojego życia nie zachorujesz na chorobę, która jest znacznie bardziej zaraźna niż grypa?


@PanKompromitacja: dokładnie, udowodnił to przypadek princess diamond, gdzie przez kilka tygodni jedynie 17% pasażerów się zakaziło, mając wspólny obieg powietrza w wszystkich pomieszczeniach
@Ganicjusz: Nie każdy, ale zdecydowana większość niezaszczepionych. Ty zakładasz, ze COVID kiedyś zniknie, a on będzie z nami już pewnie do końca. Jak nie zarazisz się tej jesieni, to następnej itd. Ciężko mi jest sobie wyobrazić, ze przez najbliższe 50 lat się nie zarazisz na wysoce zakaźna chorobę
Ty zakładasz


@PanKompromitacja: #!$%@? wiesz co zakładam, ale jak chcesz to możesz się w głowie dalej kłócić z wymyślonymi argumentami xD

Jak nie zarazisz się tej jesieni, to następnej itd.


To samo słyszałem zeszłej wiosny.

Ciężko mi jest sobie wyobrazić, ze przez najbliższe 50 lat się nie zarazisz na wysoce zakaźna chorobę


@PanKompromitacja: Bo małą masz wyobraźnię
zakładasz, że się nie zarazisz covidem.


A gdzie ja tak napisałem? Umiesz czytać ze zrozumieniem?

Może nie odróżniasz zarażenia od zakażenia, polecam się dokształcić przed wdawaniem się w dyskusję tudzież czytać co twój rozmówca ma do powiedzenia, a nie wymyślać sobie jakieś sztuczne argumenty i z nimi walczyć.

równie dobrze możesz myśleć, że nigdy już nie będziesz przeziębiony (podobne szanse).


@PanKompromitacja: dziękuję za pozwolenie