Wpis z mikrobloga

@elon_w_zbozu: plusuje, bo pamiętam jak napisał na FB, że trzeba brać te pieniądze a ja mu odpisałem jako pierwszy żeby nie brać bo to będzie pożywka jedynie dla PiS. I Leszek za dwa dni zmienił zdanie. Zaraz po mnie napisalo mu to samo z kilkadziesiąt osób ale cieszy mnie, że to przemyślał i pomyślał o ośmiu gwiazdkach anie jak trzech tenorów Lewicy o własnym proficie (
@elon_w_zbozu: plusujecie człowieka który pojechał do Moskwy po pieniądze do Moskwy na ratowanie socjalizmu w Polsce xD Pieniądze oczywiscie sie rozpłynęły w tajemniczych okolicznościach a sam miler miał powiedzieć ze mu je ukradli jak usnął w pociągu. Przy takim stanie wiedzy wyborców to się nie dziwie ze wygrywa kaczyński.

https://forsal.pl/artykuly/698895,moskiewska-pozyczka-nadal-nie-wiadomo-w-co-zainwestowano-bratnia-pomoc.html
Obniż CIT 27% do 19%

Zbij deficyt budzetowy z 6% do 2,5% PKB

WIG rośnie jak #!$%@? w 5 lat wartość rośnie 6-krotnie

Unormalizuj stosunki z Rosją

Zmniejszenie liczby państwowych stanowisk kierowniczych oraz liczebności gabinetów politycznych ministerstw i urzędów centralnych poprzez: ograniczenie liczby stanowisk kierowniczych o 10%

Zmniejszenie o 15% zatrudnienia w urzędach wojewódzkich

Obcięcie wydatków administracyjnych łacznie na sumę 16 miliarów złotych, z czego całkowita redukcjai wyniosła 30 miliardów poprzez reorganizację
@kanciak12: Nie wiem czy czytałeś artykuł który wrzuciłeś XD. Raz, że po pieniądze pojechał Rakowski, nie Miller, dwa, że:

Sprawa pozostaje niewyjaśniona: nie wiadomo, jaka była w niej rola Leszka Millera, czy zwrócono KPZR całą sumę, czy tylko owe 600 tys. dol., o których mówił Rakowski, do czego zostały wykorzystane „moskiewskie pieniądze” ani po co w ogóle je pożyczono.
Plusujcie Leszka Millera, który z RiGCzem odszedł z SLD,


@elon_w_zbozu: Tylko, że nie odszedł? Jeśli dobrze rozumiem tę sytuację, do odeszli wszyscy inni i założyli nowe ugrupowanie, a Miller został w starym.