Wpis z mikrobloga

Nienawistnikom z tagu już leci piana z pyska, ale wytrzyjcie go i pogódźcie się z tym co nieuchronne. Powinniście być wdzięczni Jarkowi (jeżeli faktycznie się zgodzi) za powrót na Szkolną. Człowiek się ustatkował, prowadzi life-style'owy content i bardzo dobrze się w tym odnajduje i w zasadzie jego comeback wynika z czystej dobroci serca i pamięci ze względu na starą znajomość. Meksyk absolutnie nie jest nikomu nic winny, ale to się moje drodzy antybobolaki nazywa ludzka przyzwoitość. Jarek jest Jupp Heynckes dla Bayernu Monachium - wraca wtedy kiedy jest kryzys i zawszę przy okazji wykręca świetny wynik. Tak więc jeżeli już pojawi się pierwszy filmik to zamknąć jadaczki drogie hejtery, ukłonić się w pas i ewentualnie w ramach zadośćuczynienia wysłać Meksykowi donejta albo kupić zgrzewkę Heinekena 0% #kononowicz #suchodolski #mexicano
pawelososo - Nienawistnikom z tagu już leci piana z pyska, ale wytrzyjcie go i pogódź...

źródło: comment_16205040560uWuYAHGz21uq2gHAR4DMr.jpg

Pobierz
  • 22
@pawelososo: co za kur... kretyn !
Gościu twoja szkolna to przegrywy jak ty i twój klan niedorobionych dzieci. Ja nie oglądam tej żenady w wykonaniu latexów wszelkiej maści a raczej poczytać i pośmiać się z was. Wielkie mi co takie 0 jak menel jeździ starym gruchotem i chodzi w koszulach po kimś.
@pawelososo: nie jestem w stanie nawet sobie wyobrazić jakim niedoyebem musisz być w realnym życiu bo w taki sposób pisać o menelu, wrzucając te pożal się Boże zdjęcie. Kim musisz być by mieć do Jarka szacunek....takim samym nieudacznikiem ?
@piSSowiec39: Raczej grubas jego... Jego zasłiugą było to że kamerę trzymał i wrzucił nagranie do sieci, gdyby nie nazwisko pies z kulawą nogą by nie wiedział o istnieniu Mexicano...
Co do contentu, jaki ma content każdy widzi obecnie, jakie ma pomysły na nowe produkcje każdy wie że żadnych.
A jedyne co jest w stanie zaoferować to Q&A z pytaniami na poziomie upośledzonego pięciolatka jak np "Co się śniło się Panie Krzysztofie?"