Wpis z mikrobloga

Ostatnio zastanawiałem się dlaczego niby Mbappe wyraźnie prowadzi w wyścigu o Zlotą Piłkę. W Ligue 1 ma na ten moment 25 goli w 35 meczach, w LM 8 goli w 10 meczach (Lewy 5 goli w 6 meczach) . PSG doszło tylko rundę dalej w LM i jej nie wygra. Jeśli jeszcze przegra z Lille o mistrza Francji to zupełnie nie rozumiem tego szaleństwa wokół Mbappe...
#mecz #pilkanozna
  • 17
Liga niemiecka to straszny kasztan. Zresztą dzisiaj (nie tylko) Borussia M pokazała grając przeciwko 10 Bayernu to żenada. I jeszcze stracili ostatnia bramkę jakby grali w osłabieniu.
Podobnie zresztą było ze Stuttgartem.
Dla mnie obrona w tej lidze to nieporozumienie.
Fakt, Bayern gra kapitalnie i bez Lewego też by wygrał mistrza w cuglach (mecze z psg to pokazały), jednak w lepszych ligach (hiszpańska, angielska) jak przeciwnik gra w 10 nawet że średniakiem,
@ZbednyNick: Tutaj akurat specyficzny problem Gladbach w tym sezonie, bo albo grają tak, że mogliby spokojnie walczyć z Lipskiem przeciwko Bayernowi jako chociażby ostatnio w meczu z Eintrachtem, albo dostają kompletnego wylewu jak dzisiaj
@Piastan ta Borussia grając o europejskie pucharu z drużyną, która już ma mistrza dostaje 5:0, przeciwnik traci gracza, dostają kolejna bramkę a mogę jeszcze co najmniej 1. Dla mnie to jakiś kabaret
@dzikireks drużyny hiszpańskie grają regularnie w fazach finałowych le i lm. Gra Barca, real, Atletico, Villarreal, Sevilla, ostatnio Granada/sociedad. Z Niemiec tylko Bayern który rozkupuje cała ligę i Borussia.
Także nietrafione stwierdzenie.
Francuska, rzeczywiście, średnia jakość ligi bym powiedział.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Coxex: de Bruyne to by zasłużył za zeszły rok, a nie w tym gdzie nie było go w wielu meczach i nie liczy się nawet w walce o tytuł gracza sezonu w Premier League, bo jeżeli będzie to ktoś z City to buki są pewne że będzie to Ruben Dias. Nie ma w tym sezonie zdecydowanego faworyta, pobicie wieloletniego rekordu przez Lewego na pewno nie zostanie niezauważone.