Wpis z mikrobloga

#ketobaza #keto #ketoza #zdroweodzywianie #chudnijzwykopem #dieta #ciekawostki

Szkodliwy metabolizm fruktozy

Temat owoców w diecie ketogenicznej i dietach low carb jest bardzo popularny — istnieją ich zwolennicy, jak i przeciwnicy. Jak wiemy, cukier w tych dietach powinien być ograniczony do absolutnego minimum. Z drugiej jednak strony, upowszechniona jest opinia o konieczności jedzenia porcji owoców dziennie. Kto ma więc rację? Odpowiedź nie będzie jednoznaczna.

https://ketobaza.pl/article-display/51bed247-60c0-48af-0782-08d9122d9a3d/Szkodliwy%20metabolizm%20fruktozy
KetoBaza - #ketobaza #keto #ketoza #zdroweodzywianie #chudnijzwykopem #dieta #ciekawo...

źródło: comment_1620486898jSdBLAyL6rxOOk6pfLVOVF.jpg

Pobierz
  • 13
@KetoBaza: kurna ile razy mozna powtarzac ze fruktoza w owocach nie szkodzi a wszystkie badania pokazujace szkodliwosc fruktozy są oparte o sztucznej fruktozie obecnej w syropie glukozowofruktozowym i innych.
xd widzę sekta keto zbiera coraz więcej wyznawców


@Paczelokinka: Xd typie nazwałeś się nawiązując do jakiegoś atencjusza generującego wyłącznie gównokontent na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Możesz zgłosić się Sevres pod Paryżem by zostać oficjalną definicją spierdoksa lub przegrywa. Ja #!$%@?ę()
@Paczelokinka: Skoro zakładasz od razu, że każdy, kto jest na diecie ketogenicznej przynależy do sekty to naprawde musisz być smutnym człowiekiem, #!$%@?ąc od tego, że po tym, jak wrzuciłem zdjęcie z 2 kawałkami sera i kabanosów zacząłeś/aś pisać o jakimś poczuciu elitarności xD, jestem w stanie zrozumieć do jakiego tematu nie więcej pijesz, że są ludzie co stawiają dietę ponad wszystkim i uznają wszystko co poza ich dietą za niezdrowe i