Wpis z mikrobloga

Hej, planuję z rodzicami podział ich działki i przepisanie go notarialnie na mnie, żebym mógł się tam wybudować. Działka rodziców ma oznaczenie B R V. Ps V. Podglądowa mapka Moje pytania:
- Ile może kosztować wzięcie geodety do podziału wyznaczenia działki (zaznaczonej pomarańczową strzałką)?
- Jak załatwić temat dojazdu do mojej działki przez działkę rodziców (czerwone linie) - rodzice skłonni są wyznaczyć drogę dojazdową.
- Czy Hydrofornia może przeszkadzać w budowie domu (wg. prawa) - osobiści mi nie przeszkadza, bo jest nieużywana, a działka zostanie ogrodzona.
- W jakiej kolejności dalej działać z załatwianiem wszystkiego - geodeta, notariusz, warunki zabudowy w takiej kolejności?
#geodezja #budowadomu #budownictwo
  • 4
@ZbieramSzmalNaMleko zakładam, że nie ma tam mpzp? To przede wszystkim musisz wystąpić o warunki zabudowy, a potem do geodety. Jeśli chodzi o cenę... 1500 zł to musiałbyś trafić na naprawdę niezłą promocje, ale to wszystko zależy od regionu Polski. Zastanawia mnie ta hydrofornia, bo szczerze mówiąc pierwszy raz widzę ją tak umiejscowioną. Mirasy, przy nich nie ma przypadkiem jakieś strefy ochrony pośredniej, bądź bezpośredniej? Dostaniesz warunki, będzie wszystko wiadomo, bo tak to