Wpis z mikrobloga

@Adwokat_Boga: tak poważnie to czym miałyby się rożnić? Tańsze smartfony często robią ładniej wyglądające zdjęcia, bo mają nawalone filtrów. Wydanie 4000 czy 6000 nie spowoduje magicznie, że odbiór Twoich zdjęć będzie 6x lepszy czy choćby 2x lepszy niż jak wydasz np. 1500.
@KromkaMistrz: Tak właśnie podejrzewałem, bo "ładne" relacje widziałem od osób używających gejfony. Kupiłbym i może kupię, ale w starszych boli mnie wielkość ekranu (mała, a mam "alergię" na klawiatury ekranowe), a w nowszych cena.
tak poważnie to czym miałyby się rożnić? Tańsze smartfony często robią ładniej wyglądające zdjęcia, bo mają nawalone filtrów. Wydanie 4000 czy 6000 nie spowoduje magicznie, że odbiór Twoich zdjęć będzie 6x lepszy czy choćby 2x lepszy niż jak wydasz np. 1500.


@Polanin: Generalnie trzymałem się Samsungów Galaxy, bo robią świetne zdjęcia i mają wszystko, co mi potrzebne. Galaxy Note wczoraj oglądałem; muszę sprawdzić jak się mają aparaty w Note'ach do zwykłych
@Adwokat_Boga: no jest ogromny przeskok po iphone X w cenie.
Ja do tej pory używałem iphone 7 i przerzuciłem sie na androida, bo tamten juz mial mega stara baterie, zepsute gniazdo ladowania, slaby glosnik itp - ale wydanie 3-4 tys na iphone 11 czy 12 to przesada. Chociaz fakt faktem - wciaz dzialal duzo plynniej niz samsung z 2020