Wpis z mikrobloga

#wykopekbordo
Rozumiem rozgoryczenie środowiska #przegryw bo nikt nie lubi być oszukiwany. Ale nie rozumiem aż tak negatywnej reakcji. Przecież to ze okazało się ze nawet ktoś kto tak bardzo przegrał na loterii genetycznej jest w stanie normalnie funkcjonować w społeczeństwie i tworzyć relacje z kobietami powinno być odebrane jak światełko w tunelu, @WykopekBordo niczym Prometeusz przekazał wam ogień nadziei. A wasza reakcja wskazuje na to, ze wy tej nadziei nie pożądacie, ze wam dobrze w tym przegrywie, ze wolicie się użalać. Ale jeszcze raz podkreślę ze fakt, ze oszukał i zarobił na tym hajs jest oburzający.
  • 29
@Lune: @WykopekBordo:

Oni nie chcą tego wiedzieć. Chcą z czystym sumieniem móc wypisywać te swoje bzdurdy i całymi dniami grać na kompie. Gdyby przyznali, że sami są winni sytuacji w jakiej się znaleźli, wyszliby ze strefy komfortu.

A jeszcze ważniejsze od tego, żeby samemu w to nie uwierzyć jest to, by inne przegrywy z tego nie wyszły. Ci ludzie to nie są bracia tylko wrogowie.

Bo wiecie, badania udowadniaja, że
W sumie ja bym chętnie nadal oglądał te live'y, fajny gość z @WykopekBordo tylko żebyś był autentyczny to wymaga małego sprostowania :) Tak czy inaczej powodzenia. ps. Posiadanie związku i depresji się nie wyklucza, co więcej - nawet z doświadczenia może być skorelowane :D
@Lune: No zarobił 1500zł na frajerach a o co chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przegryw wymyśliły sobie przegrywy i lubią się spotykać w internetach, aby poużalać się nad sobą, jak gdyby dążyli do potwierdzenia, że nie warto nawet próbować, bo i tak się nie uda. @WykopekBordo to normalny chłop, a to przegrywy na podstawie swoich wymyślonych kryteriów próbowały zrobić z niego przegrywa. Jak się okazało, że incelskie
@WykopekBordo: No cóż, ja wiedziałem co jest grane od samego początku i nawet uprzedzałem o tym w wątkach, które postowałeś, za co byłem minusowany i krytykowany. Teraz śmieje się razem z Tobą z tych ludzi, którzy donatowali. Najłatwiej się zarabia na głupocie ludzkiej i paradoksalnie - może i lepiej, że kasa tych głupków trafiła na Twoje konto zamiast na kogoś innego.