Wpis z mikrobloga

#wykopekbordo
Rozumiem rozgoryczenie środowiska #przegryw bo nikt nie lubi być oszukiwany. Ale nie rozumiem aż tak negatywnej reakcji. Przecież to ze okazało się ze nawet ktoś kto tak bardzo przegrał na loterii genetycznej jest w stanie normalnie funkcjonować w społeczeństwie i tworzyć relacje z kobietami powinno być odebrane jak światełko w tunelu, @WykopekBordo niczym Prometeusz przekazał wam ogień nadziei. A wasza reakcja wskazuje na to, ze wy tej nadziei nie pożądacie, ze wam dobrze w tym przegrywie, ze wolicie się użalać. Ale jeszcze raz podkreślę ze fakt, ze oszukał i zarobił na tym hajs jest oburzający.
  • 29
  • Odpowiedz
Nie ogarniam. Jest jakiś koleś, nazwijmy go książkowym przykładem przegrywa, który ma dziewczynę i mieszkanie, tak? I teraz każdy wykopek #przegryw zesral się, bo tak nie można i otyły, wątpliwej urody facet, zadeklarowany przegryw, nie może mieć dziewczyny, tak? Serio pytam, bo nie można już obejrzeć tych filmów ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Lune: oczywiście, że oni nie chcą pomocy i zmiany, a tylko utwierdzania się wzajemnego, że życia nie da się zmienić, masz tu konto od wczoraj? Szkoda na nich strzępić ryja.
  • Odpowiedz
@Lune: no i co z tego ze miał. Ja chciałbym wyglądać jak Chad zeby peklować z kobietami co najmniej 7/10, a nie z tą co była na filmie. A jako facet 3/10 nie mozesz na to liczyć
  • Odpowiedz
@Lune: tu chodzi o oszustwo, jakby od początku powiedział że nie jest prawiczkiem to nikt by go nie oglądał, on o tym wiedział i robił ludzi w #!$%@?
  • Odpowiedz
Chyba by była różnica gdyby na starcie jasno powiedział, że "patrzcie jaki mam kaprawy ryj a mimo to udało mi się" - to lekko zmienia podejście do osoby, co?


@Sig_mar: wtedy przegrywy by go nie oglądały, bo ich celem nie jest wyjście z przegrywu tylko życie w bańce wzajemne lizanie rowów.
Odwieczna #bekazprzegrywow
  • Odpowiedz
@Spofity: Oh, widzę że masz wgląd całkowity w ich psychikę - odwieczna to beka z ludzi Twojego pokroju którzy myślą, że znaleźli prawdę i mają na nią monopol. A jeszcze większa beka ze spłycania problemu.
  • Odpowiedz
@WykopekBordo: przecież to nie była żadna szara myszka,co najwyżej atencyjny lahon bez polotu i gustu. A jak przy tym ciągnęła pałę Mazurowi to dodatkowo #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: nie ma się co chwalić.
  • Odpowiedz