Wpis z mikrobloga

@zielonedrzewko : przegrywy, wasz cały światopogląd się posypał, wasz autorytet dzięki któremu dalej mogliście się nad sobą użalać okazał się fałszywy, a Wy wszyscy zamiast otworzyć oczy to stoicie twardo przy swoim żeby się przypadkiem nie okazało że to przez was i tylko przez was żadna kobieta nie chce na was spojrzeć. Wy nie chcecie zmiany tylko użalania się nad Wami XD niektórych z was nawet nie oburza fakt że oszukał mnóstwo
@Lucider5: jak to dla każdego, przecież przyznałam się ładnie do pomyłki w twoim przypadku.

Kolega Krosno w innym wątku wulgarnie wyzywał ludzi twierdzących, że charakter jednak jest istotny. Na zasadzie "#!$%@? debilu zamknij ryj bo mam fajny charakter a nie ruchałem" ;)
wiadomo, przed nimi byli tylko ruchacze na jedną noc ( ͡º ͜ʖ͡º)


Aha xD powodzenia w szukaniu dziewicy na całe życie, jak już masz ostatni rok studiów i jesteś singlem po długim związku. Kto nie wymęczył w gimnazjum, ten zawsze będzie tym którymś następnym.
@Goldenheiro: 170. Dawne dzieje to moje żalenie się. Miałem gorszy okres w życiu. Słabo mój profil wystalkowałeś xD Bardzo ogarniałem swoje życie od tamtego czasu.

Jakbyś wystalkował lepiej, to byś wiedział, że byłem w 3 stałych związkach, na Tinderze również sobie radziłem. Ponadto ogarnąłem się finansowo i rzuciłem alkohol, który był przyczyną zjazdów nastroju. Leków nie biorę od ponad roku i jest super. A do psychiatry uczęszczałem kiedyś. Zastanawiałem się czy
@pokustnik Ty nie jesteś po próbie samobójczej przypadkiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Goldenheiro: O ile tak można nazwać przepicie się wraz z tabletkami, co wynikało z czystej głupoty i braku odpowiedzialności, to tak.

Btw, to czyim multi jesteś?
Strach pomyśleć co będzie jak rzabeczka nie wypali i będą długi, aaa wiem, kolejne konto i płaczki.


@Goldenheiro: Działa od dwóch lat i przynosi zyski, więc się o to nie bój. Ponadto ruszam już z innymi biznesami.

Powodzonka krasnalu.


@Goldenheiro: Dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No widzisz, tak się żaliłeś, że nikt nie musi Cię stalkować, aby kojarzyć pokustnik = kurdupel i przegryw. ¯_(ツ)_/¯

Zgłoś to