Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@aamk: zabawne, bo jakby ktoś jej z tel ukradł takie filmiki to no trochę rozumiem, ale ona dostawała za to pieniądze! Za oglądanie jej nsgo miała hajs, więc jakie muremza? XD
  • Odpowiedz
@aamk: ostatnio napisałem do lewaczki komplement, że jest fajna lasencja to zostałem zwyzywany, że poniżam kobiety gdzie lasencja w slangu miejskim ładna dziewczyna, ale jak typiara wypina dupsko i cipsko w internetach to już normalne dla nich a wszyscy przeciw to stulejarze. Nie bierz nigdy barachła lewackiego za żonę
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@transerfer wypinanie dupska przez kogoś znanego = super, przecież to normalne
Sprośny komentarz mężczyzn na temat kobiet = STULEJARZ!!!1!1!1!1!1!11!!!!!! SZOWINIZM!!!!!!111
  • Odpowiedz
@aamk: tak, murem za Natsu. Nikogo nie powinno się obrażać i poniżać, niezależnie od tego co zrobił lub czego nie zrobił. A pisanie sprośnych komentarzy przez kogokolwiek jest żenujące
  • Odpowiedz
@ihanio: porownujesz założenie spódniczki ciucha do najbardziej intymnej czynności wypinania dupska i cipska przed stadem facetów przed kamerką?
Co mam ci wtedy powiedzieć, że cudny masz intelekt? LoL
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 191
@ihanio: Wardęga to jednak miał rację. Feministki zrobią z niej ofiarę, simpy i białorycerze będą bronić a najwięcej na aferze skorzysta sama "pokrzywdzona". Ot kwintesencja naszych czasów, co kiedyś było by niemoralne, dzisiaj nazywa się dziełem sztuki.
Ale jak zwykle wszystkiemu winni mężczyźni xD
  • Odpowiedz