Wpis z mikrobloga

@hrum:

po polsku proszę bardzo w dwóch punktach

1. Wykonujesz wszystkie misje główne aby pchnąć fabułę do przodu a poboczne, bo za nie dostajesz fanty jak np. punkty do wydania/odblokowania
sobie węzła na drzewku - te punkty z pobocznych zadań są na wagę złota ale to się doceni mając poziom 80+ a
  • Odpowiedz
gram póki co bez gotowych buildów, zobaczę jak mi pójdzie ;] na razie akt 3. Chcę przejść fabułę najpierw, później będę się bawił w buildy pewnie :)
  • Odpowiedz
@hrum: klasyczny błąd nowego gracza. Nie będę korzystał z gotowych buildów sam stworze dla siebie najlepszy nie znając 90% mechanik gry, potem polegnę na akcie 6 lub jak dobrze pójdzie to na żółtych mapach.Później będę próbował użyć jednak gotowego buildu ale nie stać mnie na reset postaci, nie będę expił od nowa bo mi się nie chce. Pójde na forum napisać, że poe to g---o.
  • Odpowiedz
@hrum: tak jak koledzy wyżej piszą. Też szedłem po swojemu, później po jakimś dziwnym buildzie z neta a na koniec poszedłem po rozum do głowy i użyłem jednego z buildów ze stron polecanych przez mirków. Dobrze mi szło i fajnie wszystko rozwalałem aż nagle w czwartym akcie zacząłem często umierać a w piątym nie miałem już co robić. Później z trzy dni zajęło mi samo naprawianie buildu, co kosztowało dużo
  • Odpowiedz
spoko, rozumiem to wszystko :) chciałem najpierw poznać grę, ograć się z nią, bo na pierwszy rzut jak człowiek czyta o tych buildach to zanim zacznie grę to miną 2 tygodnie na samym czytaniu, co dla mnie nie ma sensu, wolę pograć, zobaczyć że nie daję rady i wtedy uświadomić sobie, że jednak buildy potrzebne :) BTW ktoś kiedyś sam musiał to robić, bez pomocy "z neta" i też dał radę, ciekawe
  • Odpowiedz
BTW ktoś kiedyś sam musiał to robić, bez pomocy "z neta" i też dał radę, ciekawe ile nerwów go to kosztowało :D


@hrum: tak było 10 lat temu, wiele mechanik i buildow zostalo dopracowanych przez iteracje i bieganie aktow a potem endgamu przez tysiace graczy, gwarantuje ci ze sam nie zrobisz dobrego buildu bo nie znasz gry, to nie jest d3
  • Odpowiedz