Wpis z mikrobloga

Kupiłam iPhone 8 a Allegro, właśnie dostałam paczkę i okazuje się, ze sprzedający go nie wyzerowal przed wysłaniem xD czy może to zrobić jakoś zdalnie, czy jedyne opcje to odesłanie go lub podanie mi haseł?
#iphone #icloud
  • 23
@Karol1337: Nie da sie, bez hasla lub zdalnego wylaczenia przez poprzedniego uzytkownika telefon jest bezuzyteczny.

@hiperchimera: Ma kupic xiaomi co za miech bedzie mulil ? xDDD tak ma normalny telefon z aktualizacjami przez jeszcze 2-3 lata i dzialajacy bez zacinki.
@zaba34: sprawdz tylko czy nie zawarl tej informacji gdzies w aukcji i pilnuj, zeby Cie nie zwodzil przez 14 dni, bo nie wiem czy potem dasz rade bezproblemowo zwrocic. iPhone 8 za 5 stow fajna cena a tel smiga jak nowy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@raklez: Ty jesteś za to pieniaczem, uważaj żeby Ci żyłka nie pękła. Koleżanka na moje pytanie napisała wprost że chodzi jej o logo na obudowie, dla mnie to wybór dziwny, ale nic mi do niego. Ty zaczynasz się jeżyć jakbyś sam miał iPhone 6 i nie było Cię stać na wyższy model, więc opluwasz konkurencję...

"Now każdy potrzebuje nowe chińskie gowno" mylisz ze ten Twój iPhone gdzie jest robiony? :-)