Wpis z mikrobloga

@Szypki_jaszczomp: Perfumy dopiero dostałem i różowa odrazu powiedziała ze coś jest nie tak. Poprostu te perfumy śmierdzą. Nie maja świeżego i cytrusowego zapachu tak jak byliśmy przyzwyczajeni przy light blue.
@Bekrasit: Jak możesz to pokaż jeszcze atomizer. Ale tak ogólnie to wygląda na oryginał. O ile dobrze pamiętam to light blue właśnie zawsze miał taki żółtawy kolor.
@Bekrasit: w 90% przypadków takie perfumy biją na głowę parametrami te nowsze i są od nich znacznie droższe, ale jak piszesz że śmierdzą to mogły być na jakimś etapie źle przechowywane a co za tym idzie popsuć się
Idź do wachalni i porównaj może różową przeraziło że zapłaciła normalna cenę i sobie coś wmawia
@Bekrasit moja różowa też ma flaszkę od 7 lat na wykończeniu, miesiąc temu zamówiłem tester na e-glamour i sytuacja jak u ciebie tzn flakony identyczne nowy też przyszedł z naklejka i made in NRD :) a zapachy podobne nowy jakby słabszy ale ze śmierdzi to nie. Stary to mocny cytrus taki przykurzony nowy jakby rozwodniony, więc coś pozmieniali ale dalej ladne