Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Blackpill: Nie chcę żeby jego życie toczyło się wokół siłowni i diety. Taka sylwetka jak na tych zdjęciach mi wystarczy. Jakiś basen, siłka kilka razy w tygodniu a w weekend impreza lub wyjście na pizzę.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Blackpill: Formy ze zdjęć do zrobienia naturalnie dla niektórych, ale także prawdopodobnie nie są naturalne. Typ 1 na pompie-widać po żyle, a z resztą dwaj pozostali pewnie też, drugi to na diecie redukcyjnej i 3x FBW sylwetka pływacka, trzeci to światło, efekty komputerowe i nabicie akurat węglami pod sesję zdjęciową. Oni tak nie wyglądają 24x7.
  • Odpowiedz
@COWEED_19: sylwetka to tylko część jego sukcesu, chodziło o to jaką sobie stworzył personę itd. ale to trzeba było go śledzić w internecie 10 lat temu żeby dobrze rozumieć
  • Odpowiedz
@COWEED_19: jak już się naoglądało dużo sylwetek to tak, ale na niego trafiali i trafiają ludzie zupełnie nowi na siłowni i na nich to robi wrażenie, cała tajemnica
i serio jego popularność to w 99% zasługa całej otoczki jaką robił wokół siebie na bodybuilding.com, 4chanie i youtubie wraz z kolegami z którymi kręcił ciągle filmiki itd a to trzeba było widzieć na żywo tak jak my tu teraz np Intrudera
  • Odpowiedz
@COWEED_19: Z Intruderem porównanie w takim sensie, że nikt za #!$%@? nie zrozumie o co chodzi jeśli nie czyta jego wpisów i tego co się tutaj dzieje, ot jakiś duży gość sobie ćwiczy i opisuje treningi w internecie, co tu ciekawego? Każdy może wskazać takie zjawiska/osoby które miał możliwość obserwować
Od dawna widzę jak właśnie ludzie nie rozumieją o co chodzi z Zyzzem bo akurat byłem przy tym wszystkim, mniej
  • Odpowiedz