Wpis z mikrobloga

Szury o wirusie: (69 993 zgonów na 2 818 378 wykrytych przypadków w populacji liczącej 38 265 013): chińska grypka ze śmieszną śmiertelnością

- 2.48% wykrytych przypadków zakończonych zgonem, a w całej populacji 0.18%

---

Szury o szczepionce (69 zakończonych zgonem podejrzeń NOP na 12 614 827 szczepień): depopulacja śmiercionką

- 0,00054% szczepień po których pacjenci zmarli choć nie ma pewności czy to z powodu szczepionki

#koronawirus #covid19 #szczepienia
  • 25
Z tego co wiem to ponad 1000 osób zmarło po szczepionce w Polsce. Oficjalne statystyki są mocno zaniżone.


@downight: Wczoraj rozmawiałem z jednym takim szurem który podniósł ten sam argument wskazując "nieoficjalny" dowód który okazałsię być oficjalnym pismem. Specjalnie dla niego zabrałem się za liczenie i wtedy napisałem mu że:

Napisano tam że "w ciągu 14 dni od szczepienia zmarły 994 zaszczepione osoby." No to... w Polsce umiera rocznie 400 tysięcy
@PiersiowkaPelnaZiol: Wszystko prawda. Tyle że w szpitalu widziałem ludzi bez nadwagi i bez cukrzycy więc to nie jest tak że jak się ruszasz i masz prawidłową wagę i nie masz cukrzycy to jesteś w 100% bezpieczny.

Poniżej jest wykres z badania z UK na próbie blisko 7 milionów przypadków. Wykres przedstawia ryzyko zgonu w związane z BMI.
Pobierz maniac777 - @PiersiowkaPelnaZiol: Wszystko prawda. Tyle że w szpitalu widziałem ludzi...
źródło: comment_1620302301xJMBYirhun2Z4GoXpothTw.jpg
@downight: Szury wałkują to już... wczoraj jeden podał linka do tej samej strony dla szurów tylko do innego artykułu https://stopnop.com.pl/mz-zgony/

Tak czy siak powtórzę krócej bo może niezrozumiałeś. W Polsce w ciągu 14-u dni z różnych przyczyn umiera około 15342 ludzi niezależnie od tego czy są zaszczepieni czy nie.

zobaczymy co będzie z owcami zaszczepionymi za 2-3 lata


@hobbyturysta: Oo nie! Wszyscy poumieramy!
@maniac777: No wiadomo, że umierają i umierać będą, wszak same zgony na covidka to nic w porównaniu z rakiem np, ale nie o tym mowa. Rozumiem, że szurstwem nazywasz tą stronę, ale jak stwierdzali covida u starych, schorowanych ludzi i wpisywali jako główną przyczyną zgonu covid, bo jakiś głupi test pcr wykazał pozytyw to jest dobrze? Kary Mullis, twórca testu PCR, sam zdyskredytował ten test.
@downight: No i pyk... taką wiązanką walnąłeś że rozwiałeś wszelkie wątpliwości. Jak to mówią lepiej byś milczał i ludzie mieli Cię za głupca niż byś się odzywał i rozwiewał wszelkie wątpliwości.

Jak typowy szur widząc że na jednym froncie wyszedłeś na głupca starasz się otworzyć kilka nowych licząc na to że któryś załapie. :) Nie zemną te numery. ( ͡° ͜ʖ ͡°)