Wpis z mikrobloga

Cześć!
Pytanko, sens jest trzymać na truście? bardzo duże rozrzuty są przykładowo między booged, a bitmart. Dla porównania na dzień dzisiejszy to $0.0000048, a $0.0000069 ( ͡° ͜ʖ ͡°) heh. Na obecny moment to różnica 100$ :)

I tak się zastanawiam właśnie czy nie lepiej przenieść to na giełdę i tam trzymać. Jaka praktyka jest u was?

#safemoon
  • 26
  • Odpowiedz
@Menjel: Szczerze to dalej teoretycznie jest zysk... bo bardzo mało zawsze jest liczone na trust wallecie, a na giełdzie przeważnie są i tak czy siak wyższe stawki. Ale nie wiem jak w sumie inni działają, przy zysku tych 600zł, te 100zł teoretycznie to dalej profit, a patrząc na dane historyczne to cały czas cena na giełdzie jest wyższa. Chyba, że z czasem to się normalizuje...
  • Odpowiedz
@jakub-t: No właśnie o tym mówię... obecnie jest to przepaść własnie 100$, więc przy "teoretycznej" stracie tych 10$, to dalej jest kwestia 80$ zysku licząc jeszcze dodatkowo...
  • Odpowiedz
@Boooooooooooooooooo: Nie chcę od razu sprzedawać, ale bardziej sobie tam trzymać. Niech teoretycznie ciągle będzie różnica tych 20% nawet gdyby, to przy takiej różnicy kolejne wzrosty będą dalej na plus. Ale musze to przeliczyć... hahah
  • Odpowiedz
@Drakix123: niech mnie ktoś poprawi, bo sam jestem świezy w crypto, ale był spory wpis na reddicie mówiący o tym, że jeżeli masz SM na BSC to masz je tam, a nie na Trust Wallet / Meta Mask. Wallet w tym momencie to tylko apka, która wyświetla jego zawartość, prawdziwy walelt to Twój adres na BSC i w teorii "posiadając SM na TrustWallet", mozesz je mieć tak samo np na Meta
  • Odpowiedz
@miki4ever: Bo przy ewentualnym skoku ceny, a wykresy idą w miarę równo tylko na bitmarcie przykładowo jest większa cena, to przy jakimś skoku dalej cena na giełdzie będzie większa niż na truście pomimo podobnego trendu wzrostowego. Tak przynajmniej mi się wydaje ale może mnie ktoś wyciągnąć z błędu.
  • Odpowiedz
@Drakix123: Poczytaj o arbitrazu. Ostatecznie cena bedzie zawsze w granicach tych 10%. Poza tym jeszcze raz pytam, po co chcesz przenosic, skoro nie planujesz sprzedawac? Tak bardzo zalezy ci, aby w aplikacji wyswietlala sie inna cena?
  • Odpowiedz
@miki4ever: No teoretycznie masz rację w sumie, bardziej zależało mi teoretycznie na wyjściu w momencie dużego skoku aby jednak zysk był większy niż truście, ale no masz rację w sumie. Dzięki!
  • Odpowiedz
@Drakix123: No to nadal, jak bedziesz chcial wyjsc to przelewasz kase na gielde, gdzie jest najlepsza cena i sprzedajesz. Dzis to jest Bitmart, jutro moze byc cos innego. Moze za chwile na Bitmarcie bedziesz mial jakas sciane cenowa i PanCake to przebije. Wazne, zebys pamietal, ze zacznie ci sie to dopiero oplacac jak cena na gieldzie bedzie przynajmniej 10% wieksza.
  • Odpowiedz
@Drakix123: Jeszcze są kwestie związane z bonusem za hodl, wiem że giełdy podobno dają raz w miesiącu na Trust wallecie odbywa się w to czasie rzeczywistym. Co jeśli sprzedasz na giełdzie i nie dostaniesz bonusu bo już nie masz SM?
  • Odpowiedz
  • 0
@Menjel poczytaj sobie o tych giełdach, na reddicie czytałem wątek gdzie robili klientom problem podczas wypłaty środków.
  • Odpowiedz