Wpis z mikrobloga

Cześć!
Pytanko, sens jest trzymać na truście? bardzo duże rozrzuty są przykładowo między booged, a bitmart. Dla porównania na dzień dzisiejszy to $0.0000048, a $0.0000069 ( ͡° ͜ʖ ͡°) heh. Na obecny moment to różnica 100$ :)

I tak się zastanawiam właśnie czy nie lepiej przenieść to na giełdę i tam trzymać. Jaka praktyka jest u was?

#safemoon
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zaid @Menjel: Sprzedałem na Bitmarcie część moich safemoonów i od razu przesłałem moje USDT na Binance. Bez żadnych problemów. Oczywiście, mogą się zdarzać problemy, ale jakby nie patrzeć to na Binance też się zdarzają.
  • Odpowiedz
  • 0
@jakub-t jakiego rzędu to były kwoty? Tez o tym myślałem ale boję się dokonywać transferu na dziesiątki k PLN. W necie widziałem tylko pojedyncze opinie więc to raczej nie scam, ale wolałbym nie mieć akurat pecha.
  • Odpowiedz
@Zaid: Sprzedałem tam 1/4 tego co miałem. Łącznie było to ok 1k USD. Kwota nie duża, ale nie wydaje mi się, że przy większej kwocie będzie jakaś różnica. No chyba, że będziesz chciał sprzedać kilkaset k USD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@miki4ever: @PISowski_inwestor: a w ramach informacji w razie jakiegoś potężnego ath, ile czasu (orientacyjnie) potrzeba na założenie (i ewentualne zweryfikowanie) konta na np bitbayu + przelanie safemoona? Czy lepiej założyć konto za wczasu i być przygotowanym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz