Wpis z mikrobloga

itam itam użytnicy dawno mnie tu nie było na tagu i z tego wszystkiego już zapomniałem kto co i jak w każdym bądź razie dziś na spacerze byłem bo akat wolne od prasy i tak spacerowałem sobie spokojnie podziwiając piękno ucko bauckiej natury aż tu nagle z krzaków wyskoczyło jakiś dwóch kolesi wystraszyłem się w #!$%@? myślę sobie zaraz mnie skroją i #!$%@? też pewny, jeden większy i łysy trochę grubawy, ten mały to niski taki i chudy ale widać łapę miał ciętą z rysów twarzy podobny do ganstera ala cygana rumuna no #!$%@? #!$%@? jak nic buty miałem szybkie myślę #!$%@? może się uda i nagle słyszę ejj kolego zrób nam fotkę jak możesz damy Ci spinera fany taki kororowy będziesz miał se kręcił, myśle na #!$%@? mi takie gówno ale nie mówię tego głośno przytakuje jedynie i szybko odpowiadam że oka nie ma problemu ustawcie się tak aby w kadr obu was złapać bo akat do prasy się spiesze to na szybko cykne i #!$%@? no musiałem skłamać nie było wyjścia wiadomo jak się muwi że do prasy to każdy nomalny człowiek zrozumie bo każdy nomalny człowiek prasuje no ale nieważe no i ustawili się obok siebie ten większy na mniejszym rękę oparł bo chyba tylko do tego się ten mniejszy nadawał wzieli jeszcze jakieś puste butelki w rękę że niby piwerko piją no i jebłem im ta fotkę, mi też na pamiątkę przez blutu wysłali co bym miał bo mówią że oni to sławni są i że takie zdjęcie to kiedyś będzie dużo warte, myślę sobie no napewno się już tym menelom we łbach #!$%@? od tego f16 i innego gówna, czym prędzej pożegnałem się grzecznie i poszedłem dalej, nadal nie wiem co to za goście byli tak jakby jakiś ojciec z synem ale #!$%@? wie no nie kojarze ni #!$%@? wiem jedno ten mały napewno wyglądał niemiło a i większy też jakoś niespecjalnie, może Wy coś wiecie kto to toto co i jak, dajcie znać na pri i piszcie na komentarzach jaksiemuwi a to jest to zdjęcie co im zrobiłem do teraz mam z tego be ubaf do po pafy
#bonzo
martin-grx - itam itam użytnicy dawno mnie tu nie było na tagu i z tego wszystkiego j...

źródło: comment_1620290649uUzrBQXTA6mmHR2RZuczy5.jpg

Pobierz
  • 4