Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 30
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień doberek, pora się ruszyć bo już 07:02:01, Czwartek, 06 maja 2021. Imieniny: Judyty, Jakuba, Filipa. Słońce wstało dziś o 04:58. Świecić będzie 15 godzin i 29 minut, w zenicie znajdzie się o 12:43 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:28. Ciemna noc zapadnie o 22:11, ale gwiazd można wypatrywać od 21:11.
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Aj, aj, aj, Ptysie!
Co to była za nocna! Aż nie mogłam komórki odłożyć z wrażenia. Tak tylko przypominam - zmieńcie sobie hasła, bo nie wiadomo z czyjego konta kolejne elfiki polecą.

Z ciekawostek, to kupiliśmy Dziąślakowi przyspieszacze do raczkowania takie na kolanka. Według mnie Pan chińczyk się spisał i działają super. Dziąśli na razie jest sceptyczna i woli na dwóch odnóżach próbować nadal ¯\_(ツ)_/¯ Obecnie śpi z misiem od Was, a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Dzień dobry


@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @Berkel_88 @piupiulaserem @Mosiondz @Pshemeck @lenythenub

@omi-omi:

Eluwa. Już czwartek, jednak taki przyśpieszony tydzień przyjemniejszy.
Pogoda dość ciekawa, spod Balic widać pięknie góry (ośnieżone, co lepsze!), 10 i już fajrant - takie roboty dostajemy w tym tygodniu. Nie, żebym miał cokolwiek przeciwko.
Dzień dobry, udanego dnia wszystkim!

@shitty_support: o, to aż tak? Co zrobiłaś z tym fantem? Tak na przyszłość dobrze wiedzieć. Ostatnim razem jak były przejmowane konta to zmieniałam hasło. Weszłam kiedyś na starego emaila i były dwie wiadomości, że ktoś próbował wejść na moje konto ale to nie było z czasu żadnej afery, ale z godzin nocnych 2-3.

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @
@micke: @Dziesion: @omi-omi: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @AllGoesWrong: @algus: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @Pjotsze: @Dddkop: @Sikorka2017: @Wejszlo: @shitty_support: @TomTailor100: @wyindywidualizowany: @Wejszlo: @mobutu2: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @martica: @lenythenub:

@shitty_support: ciekawe czy Google Authenticator faktycznie działa na wykopie
swoją drogą piękne, wchodzisz do zakładki autoryzacja a tam WŁĄCZ UWIERZYTELNIANIE to w końcu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@micke @Mosiondz @Jurgen_Van_Beethoven @Sikorka2017 @wynalazek_one @omi-omi @bolorollo @shitty_support @buczubuczu @Wejszlo @AllGoesWrong @mobutu2 @slabehaslo @Hansim33 Siema!!!!! Sorki że się nie odzywałem Ale ja dziś zabiegany mocno:D Ale właśnie wróciłem do domu i uskuteczniam światowy dzień bez diety!

Miłego wieczoru!
źródło: comment_1620321448wG7r5LHff2gXENxdvRk2eF.jpg