Wpis z mikrobloga

#gsm, #smartfon, #iphone, #samsung, #xiaomi, #huawei

Mirki i Mirabelki szukam następcy mojego ajponga SE i poważnie się zastanawiam czy nie kupić sobie takiego samego drugi raz. Ten telefon ma wszsytko co mi potrzeba, tylko jest stary i chciałoby się coś nowszego.... Niestety w tym momencie pojawia się szkopuł w postaci tego, że szystkie obecnie dostępne telefony, które mają przyzwoity wygląd i właściwości użytkowe = płynność, mają zbędną mi funkcję deski do prasowania.
Może ktoś z Was orientuje się co można kupić w kwocie nie przekraczającej wartości mojego 18 letniego Vieśwagena - ( ͡° ͜ʖ ͡°) i z ekranem biorąc pod uwagę bezramkowośc powiedzmy ~5,5''. Oba warunki są konieczne.
  • 4
@Jaroslaw_Keller: rozważam, ale trochę szkoda mi na telefon 3k wyrzygać, nie chodzi nawet o fakt że nie mam, tylko nie chce( ͡ ͜ʖ ͡) a jakby tak coś z androidem? Ewentualnie jakieś propozycje z większym ekranem, bo to 5,5 to widzę strzeliłem sobie w kolano. Jak tak patrzę, to nic z androidem nie robią w tych rozmiarach już. Wszsytko koło 6", pytanie czy coś faktycznie ciekawego