Wpis z mikrobloga

Dobra, bo to już są jaja. Dużo osób (głównie tych z zielonymi nickami) - robi sobie żarty, że rozdają klucze do Kont Premium na serwisie wykop.pl Oczywiście, to są oszuści! W tamtym roku, w okresie matur, zmieniono politykę tych oto kluczy i zakupione z dniem 01.08.2020 r. i później, mogą aktywowane być przez jedynie osoby, które konto mają przez okres przynajmniej miesiąca (czyt. osoby z pomarańczowymi nickami). Ja natomiast dysponuję masą tych kluczy sprzed prawie 3 lat, gdzie ich cena była bardzo niska (2,46zł SMS za miesiąc Mirko+), a ponieważ miałem masę pieniędzy do wykorzystania z mojego telefonu - zakupiłem 112 kluczy do tej usługi, zwanej nadal Mirko+. Możliwe, że parę kodów nie działa, ale na pewno 75-91 kluczy jest wciąż aktywnych.

Dlatego, aby wziąć udział w losowaniu - wystarczy zaplusować ten wpis, bądź - aby być PEWNYM, że ów klucz do Konta Premium się otrzyma - wysłać nudeski z kartką ze swoim nickiem na portalu wykop.pl (opcjonalnie z garnkiem na głowie).

Czas do godz. 21:30 (z możliwym 7. minutowym opóźnieniem) dnia dzisiejszego, tj. 05.05.2021 r. (lub do wyczerpania zapasów), abyście mieli dostęp do jutrzejszych matur z języka angielskiego i przyszłych.

#matura #premium
  • 1
  • Odpowiedz