Wpis z mikrobloga

Odezwa do ogłupiałego narodu pracujących miast i wsi.

Jeszcze jestem w stanie, w jakimś stopniu zrozumieć strach przed morderczym wirusem z Chin, którego procent śmiertelności wśród populacji, jest tak niski że praktycznie pokrywa się z błędem statystycznym w badaniach. Strach przed wirusem gdzie procent ciężkiego przebiegu choroby u osób młodych to promil w statystykach, a u osób starszych jest raczej znikomy. Jestem w stanie to zrozumieć, tłumaczę to ludzką głupotą, naiwnością, niewiedzą, bądź padnięciem ofiarą manipulacji i siania paniki przez media i rządy krajów.
Ale jak słyszę że ktoś szczepi się żebywyjechać na wakacje, albo szczepi się bo tak trzeba, bo wszyscy się szczepią i szczepionka jest przepustką do normalności, to już nie mam złudzeń. Dla nich ratunku już nie ma.

Duży % zaszczepionych doprowadzi do wprowadzenia obowiązku posiadania paszportu covidowego, a co za tym idzie podział i segregację społeczeństw i podwalinę do wprowadzania innego rodzaju segregacji na wzór Chiński, na skalę globalną. Pandemia będzie tyle trwać ile to potrzebne, aż do uzyskania pożądanego efektu względem inwigilacji obywateli, jak i do możności wprowadzenia światowej gospodarki centralnie planowanej...
Szczepionka ma być gwarantem zdrowia a paszport covidowy środkiem bezpieczeństwa i powrotem do normalności? Doprawdy? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Stanie się całkiem na odwrót. Cykliczne coroczne szczepienia które już nie będą dobrowolne, wyjdą wam bokiem i odbiją się na zdrowiu, a paszport covidowy będzie niczym przepustka w czasie godziny policyjnej. Nie będzie żadnego powrotu do normalności . Wkraczamy na nowy poziom covidowej paranoi i to już wkrótce, w której robi się nam krzywdę pod pozorem dbania o nasze dobro. Chciałbym podziękować wszystkim zaszczepionym za piękną wizję niedalekiej przyszłości. Dziękuję i życzę zdrowia, to ostatnie na pewno się wam przyda. #koronawirus #szczepienia #szczepionki #bekazpodludzi #takaprawda
  • 22
  • Odpowiedz
@kantek007: Seszele ma 60% wyszczepionej doroslej populacji dwoma relatywnie słabymi ( AZ i Sinovac ) szczepionkami. Przypominam, że w wypadku wielu chorób zakaźnych próg wynosi 75, 80, a nawet 95 procent populacji.
  • Odpowiedz