Wpis z mikrobloga

Boże co rok jestem w szoku ile gowniakow tutaj się udziela ja wykopie xDDD ja się wykłócam z jakimś typem a potem się okazuje, ze on ma problem z liczeniem funkcji kwadratowej xD
#matura
  • 31
  • Odpowiedz
@agaciksa jeśli obierasz dalszą edukację w kierunkach ścisłych i twój zawód będzie się opierał na skomplikowanych operacjach to się przydaje, też w technikum myślałem że po co mi te różne wzory itp, a na studiach bez tego nie da się przejść do trudniejszych zadań
  • Odpowiedz
@harnasiek: Nie o to chodzi; nie obrałam dalszej edukacji w kierunku matematycznym i po maturze chyba dalej umiem w funkcje kwadratowe. Nie jestem pewna, bo ani razu ich nie użyłam, a fizycznie nie pracuję. Wyobrażam sobie, że komuś są przydatne i po prostu byłam ciekawa do czego faktycznie typ używa funkcji kwadratowych na codzień, ale jak widać, nie myliłam się i sam nie wie xD
  • Odpowiedz
@agaciksa: nie używa się w ogóle, chyba że w jakichś skrajnych przypadkach, ja kojarzę tylko liczenie jakichś odbić promieni, które liczy program do robienia animacji, którego używa Pixar. Czyli funkcja kwadratowa przydała się tylko temu jednemu jedynemu programiście, który akurat tego feature'a musiał zaimplementować
  • Odpowiedz