Wpis z mikrobloga

@dabi: "no tak zabił ale umówmy się" () .. serio? On dostał 9+15 za dwa wyroki, nie żyją dwie osoby a auto ma w historii systemu zapisy że chłopaczek ma ciężką nogę (w tym samym miejscu dzień wcześniej cisnął sobie 135km/h na organiczeniu 60 km/h tylko wtedy nie zabił nikogo). Poza tym czasami takie kary są właśnie dla przykładu - tutaj zginęła matka z dzieckiem, więc opinia
@D_Train: według mnie jest różnica między zabiciem kogoś bo się #!$%@? po mieście a przyłożeniem pistoletu do głowy. Jak ja wsiądę teraz w samochód i z premedytacja rozjade matkę z dzieckiem które drze mi mordę pod blokiem to mam być karany tak samo jak ktoś kto zabił bo jechał za szybko?
@niekompalityca: Za przyłożenie pistoletu do głowy i zastrzelenie dostaniesz w USA minimum 25 lat, także więcej niż ten chlopak. Gdyby jechał za szybko miałby inny wyrok, tutaj wziął udział w nielegalnych wyścigach. Poczytaj o zamiarze ewentualnym, albo cokolwiek poczytaj.
Pewnie tak samo będziesz wyrozumiały jak #!$%@? kierowca albo pirat drogowy złamie życie Tobie albo Twoim bliskim


@D_Train: Nie lubię takich emocjonalnych gówno-argumentów. Od razu mam wrażenie, że stosujący je nie należy do zbyt bystrych. Przecież w taki sposób można tłumaczyć wszystko. Chciałbyś zaostrzenia jakiejś kary? Ciekawe czy byłbyś taki chętny jakby chodziło o twoją matkę. Nie lubisz moderacji na wykopie? Ciekawe czy też byś ich tak hejtowal jakby moderatorem była