Wpis z mikrobloga

Kilka wskazówek dla.osób, którym strasznie zależy na tym, żeby szybko się zaszczepić czymś innym niż #astrazeneca w #warszawa lub miasteczkach ościennych, a niechca wydzwaniać do placówek.

1. Da się
2. Trzeba być cierpliwym i poświęcić kilka godzin chyba że się ma farta to w godzinę się zmieści. Klepnalem kilka terminów ale walczyłem o lepszy.
3. Podstawowa zasada podczas e-rejstracji
Nie wybierajcie stricte Warszawy. Bierzcie same Mazowsze. Często zmieniajacie filtry z samego pfisera, na pfisera+moderne albo moderne+jj. Jest jakaś taka dziwna prawdilowosc ze jak sie zmienia filtry to pojawiają się terminy.
4. Jak widzisz jakis termin, nie trać czasu na czytanie co gdzie i jak. Odrazu się zapisuj, potem sprawdziz czy Ci pasi. Zawsze możesz anulować i zacząć jeszcze raz.
5. Jak robisz to na kompie, to zmniejsz sobie czcionkę w przeglądarce, zobaczysz więcej linii naraz.
6. Generalnie rób to na kompie, a nie na telefonie. Więcej widać.
7. Jeżeli się zapiszesz i będziesz chciał się przepisać na infolinii to daruj sobie. Pani używa dokladnie tego samego systemu co my.
8. Nawet jak niechcesz astry, to czasem i tak ja wez w filtry (ściągnij wszystko). Pfisery i reszta pokazują się pomiędzy.
9. Bądź szybki! Widzialem terminy z całej Wawy Raszyna, Konstancina, Radzymina, Wołomina, Łomianek, Legionowa. I to na jutro, pojutrze.
10. Powodzenia.

Mi się udało zapisać na pojutrze, i żonę na przyszła środę. Nie w samej wawie ale dosłownie na rogatkach 15 minut autem. Nie żadne Radomia, Sochaczew czy Garwoliny.

#szczepienia #koronawirus #pfiser #moderna
  • 7
@jedmar: bardzo dobre wskazówki! Ten system strasznie dziwnie działa i jak weźmie się za szeroki termin to trzeba klikać godzinowo, bo inaczej się nie listuje w zakładce "wszystkie".

Mi udało się z wczoraj na dziś w warszawie pfizerem praktycznie obok własnego miejsca zamieszkania,()
Niebieskiemu udało się załatwić na niedzielę, z tym, że siedziałam 6,5h żeby zdobyć termin, bo ciągle mnie ktoś wyprzedzał. Także da się!