Wpis z mikrobloga

  • 0
Garmin 820 kupiony w listopadzie 2018r z czujnikami wszystkimi 900zl co myślicie o cenie? Już po gwarancji z jak ewentualnie działa serwis Garmina? #szosa
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@1964: to stary model, garmin już dawno na nich lachę położył. Pewnie podziała, ale spore szanse, że już ma początek typowych problemów - coraz gorsza bateria, gorzej wciskające się przyciski, a wsparcie serwisowe garmina jest takie, że ci zaproponują naprawę za 2/3 ceny nowego urządzenia.

Na plus - na Ali są łatwo dostępne części i można samemu np baterię wymienić.
  • Odpowiedz
@89neo: bez przesady, wolałbym nawet 820 niż latać z komórką w kieszeni, albo się bawić w jakieś tanie brytony/igsporty/sigmy, etc bo platforma Garmina jest fajna. Ot wolne to i problemy będą tylko narastać.

@1964: za 400-500 spoko, ale chyba bym wolał 130 w tych pieniądzach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@1964: @panato: powiem tak i to nie żart, w listopadzie kupiłem gołego Garmina 830 z 1,5 roczną gwarancją za 750 zł a tu jest 820 za takie pieniądze? No chyba kogoś popieściło
  • Odpowiedz
@89neo: 830 za takie pieniądze to mega okazja. Po prostu miałeś farta.
@1964: 600zł za Edge 820 to właściwie normalna cena, jednak urządzenia po gwarancji nie polecam, bo jak pisali wyżej, bateria będzie już trochę słaba. Garmin nie ma serwisu, a jedynie program wymiany pogwarancyjnej i ja np. rok temu wymieniałem swojego (utopiłem) w cenie około 550zł. Przy takiej wymianie dostajesz nową pełną gwarancję na dwa lata. Co
  • Odpowiedz