Wpis z mikrobloga

Jakby ci to powiedzieć...na fwb czy ons trafisz tylko wtedy, kiedy poza seksem nie będziesz miała facetowi, w jego oczach, nic innego do zaoferowania. Fakty są takie. że dopóki nie pójdziesz z facetem do łóżka to nie będziesz wiedziała co on sobie o Tobie myśli. Jeśli nie chcesz czuć się oszukiwana to czekaj z tym do drugiego czy trzeciego spotkania i tyle, może odsiejesz w ten sposób część ons'owców.

Ja osobiście nie
@Emenedj: Patrzę na wygląd, tyle, że daję w prawo te dziewczyny które się uśmiechają i mają ładne oczy. Jeżeli mają zdjęcie w otoczeniu natury, mają zwierzęta to też na plus. Ogólnie to dużo jest dziewczyn, które wyglądają jakby miały maskę na sobie i były pozbawione emocji. Takie klony. Je przesuwam w lewo. Nie lubię też jak wstawiają zdjęcia lub opisy związane z polityką, także wszystkie co jebią PiS lecą w lewo,
@teefbe: W sumie nie dodałem nic o wyglądzie, ale to chyba zrozumiałe, że w prawo idą tylko te, które mi się podobają, bez nadwagi itd. W opis #!$%@? o ile nie jest jakiś maksymalnie cringe worthy. No i jeśli widzę po zdjęciach, że dziewczyna pali to też lewo.
@Emenedj: zanim usunąłem konto: kierowałem się wyglądem i brakiem jakichkolwiek wskazań na czerwone flagi. Odległość do 69 (heh) km, wiek 20-43. Szukałem dziewczyny na długie fwb.