Wpis z mikrobloga

@SkrajnieZdegustowany: Mam wrażenie, że większą role grały oczekiwania fanów, których nikt nie mógł spełnić. Te kłamstwa i odwalanie ze starymi konsolami tylko dołożyły wisienkę na torcie.

Za duży hype -> Wszystko przeszkadza -> Ludzie są zawiedzeni -> Zawiedzenie fani szukają wywiadów bo coś im śmierdzi (bo nie kłóćmy z tych 13 miliionów, ludzie którzy pamiętali każdy wywiad stanowili mniejszość)

Poza tym ludzie, którzy grali 6 miesięcy przed premierą i bodajże 2
@SkrajnieZdegustowany: "Odpowiedź jest krótka: znamy wszystkie problemy mieszkańców Night City. Aby to udowodnić, opiszę jeden dzień przykładowego mieszkańca tej metropolii. Budzi go radiobudzik — muzyka przetykana jest informacjami o wielokrotnym przekroczeniu norm zanieczyszczenia powietrza. Wciąż zaspany bohater historii zbiega po schodach megabloku, bo winda jest od dawna zepsuta. Między piętrami mija sklep z chińskimi pierożkami i bronią palną. Taksówkę trudno złapać, ale bohaterowi w końcu się udaje. Mija ulice, na których
Mam wrażenie, że większą role grały oczekiwania fanów, których nikt nie mógł spełnić


@Pabbcio: faktycznie, animacje wsiadania do auta, zmiana przypisania klawiszy, lub policja która normalnie podjeżdża to zbyt duże oczekiwania xD
faktycznie, animacje wsiadania do auta, zmiana przypisania klawiszy, lub policja która normalnie podjeżdża to zbyt duże oczekiwania xD


@getin: Może to są twoje ale fani dodatkowo chcieli łapówki, nie działającą policje na Badlandsach i Pacifice (co akurat też bym chciał i dałoby się zrobić), Trauma Team nadlatujący na AV i wiele więcej ale nie chce mi się wchodzić na r/cyberpunkgame ( ͡° ͜ʖ ͡°)