Wpis z mikrobloga

Wczorajsza sytuacja to zobrazowanie mojej delikatnej fobii czyli kruchości ludzkiego życia. Knur sobie wstał, jak zwykle się nie umył, napisał donos, zjadł cukierków no dzień jak co dzień. Pojechał samochodem i mogło się zakończyć. Nikt się #!$%@? nie spodziewał, a wczoraj o godzinie 13 mogło się uniwerum od tak urwać. Albo co gorsza ktoś mógł jechać z całą rodziną na jakąś imprezę bo wolne i #!$%@?ć się na czołówkę z vlogerami.
#kononowicz
  • 10
  • Odpowiedz
@KrzysztofSuchodolski: Osobiście uważam, ze egzaminy na prawo jazdy powinny być weryfikowane co kilka, maksimum 10 lat i przy okazji weryfikacja stanu zdrowia. Większość ludzi mająca od dawna prawo jazdy nie zna przepisów. Dzisiaj szczególnie w mniejszych miejscowościach już panuje przekonanie, ze każdy debil musi mieć samochód, niemal jako "prawo człowieka". Jednak nie ma co reagować na każde zachowanie tych dwóćh debili przesadnie. Tysiące kierowców na naszych drogach są zagrożeniem i nie
  • Odpowiedz
Osobiście uważam, ze egzaminy na prawo jazdy powinny być weryfikowane co kilka, maksimum 10 lat i przy okazji weryfikacja stanu zdrowia.


@adik75: Podobnie to widzę. 10 lat to naprawdę sporo czasu, przez który naprawę wiele może się zmienić, zarówno na polu zdrowia fizycznego jak i psychicznego. Szczególnie w pewnym wieku, bo o ile pomiędzy zdrowiem dwudziestolatka i trzydziestolatka (wbrew memom) nie ma aż tak wielkiej różnicy, to już pomiędzy pięćdziesięciolatkiem a
  • Odpowiedz
@Mazur_z_Mazur: i apropo komentowania kierowców- jakbyś prześwietlił wzzystkich busiarzy, tirowcow czy kierowców autobusów lub autokarów to 3/4 #!$%@? na zbity pysk. Niestety w tym zawodzie się obracam to mogę powiedzieć to i owo na ten temat:

1. Busiarze w większości to wyfetowane ćpuny, które nie wiedza co to wypoczynek przez trasa. Im to odpowiada „bo robota szybka”, pracodawcy odpowiada bo bus i tak w leasing i z AC, busy w trzy
  • Odpowiedz
@Pulton: Nie ma co filozofować, uważam, ze z konona taki kierowca jak ze mnie astronauta. Wyobraź sobie, ze jedziesz z Gdańska do Zielonej Góry i połowa kierowców których mijasz to kumple knura z jego IQ. Daj spokój.
  • Odpowiedz