Wpis z mikrobloga

#motocykle
Mirki szukam motocykla 250cm, enduro albo turystyk, mam 195cm więc musi być wysoki i wygodny ;) Jeszcze sie do żadnego nie przymierzalem, ale z tego co widziałem to mały suzuki v-strom by pasował, tylko sie kuwa cenią troche za bardzo. Co jeszcze jest w podobnej klasie?
  • 12
@hankel mam od kilkunastu (nawet nie wiem dokaldnie ) lat klr 650 i sprzęt jest mega. MEGA. zjechałem nim z 70tkkm po całej Europie i dalej. Ma 50 kuca , jest absolutnie bezawaryjne, naprawialny na rowie. Spolecznosc chyba największą na świecie. Znają dosłownie każda śrubkę i modyfikacje. Mówią na niego gs biednych ludzi.

Sporo tez z xtkiem mam wspólnego i też niezajebliwe są.
@bigger: @brick: Problem z tym ze zwyczajnie nie chce mi sie grzebac przy moto (wiem wiem, dupa nie motocyklista), a wszystkie sprzety tego rodzaju maja sporo nakulane i tez trzymaja cene, wiem ze te nowe male #!$%@? nie wytrzymaja pewnie nawet polowy tego co taki transalp czy inny xj600, ale jakos nie moge sie przelamac zeby kupic 15 letnia maszyne z niewiadomo jakim przebiegiem...
@kulawykulcak: Czyli jako 3 zostaje
@hankel eee.... xtki są naprawdę żywotne. Za dużo grzebania tam nie będzie. Nawet jeśli to czesci są tanie, motor bezobsługowy bo na wtrysku. Każdy mechanik ogarnie za drobne.