Wpis z mikrobloga

serio trzeba być kompletnym idiotą, żeby dalej wierzyć ze to scam albo rugpull, a dalsze kierowanie się tym co mówi WARONRUGS, który sam stworzył projekt, który okazał się nie wypałem i SafeMoon go po prostu zjadł to naprawdę darujcie sobie

dzisiaj wjeżdża CertiK i pozamyka wam te obolałe dupska to może przestaniecie wylewać łzy na tagu, wszystkiego dobrego
#safemoon
  • 18
@NiechWamKaczorSrubeDokreci: przeczytałem polowe zdania i mi się odechciało czytać to co piszecie tam z atari, to co obydwoje robicie to zwykły FUD. ja nikogo nie namawiam, żeby kupował bo nie szczerze mam to gdzieś czy 10 wykopków dokupi skoro od ostatniego AMA czyli poprzedniej soboty urosło 300k holdujacych, nie chcecie kupować to nie kupujcie. czekajcie na CertiK i piszcie dalej ze to scam i róbcie z siebie debili dalej
@Kawsooon: CertiK jest to audyt, który potwierdza to że projekt nie jest scammem/rugpullem. Sprawdzają całą strukturę projektu od A do Z i w ten sposób jeśli audyt będzie pozytywny to jest to ogromny sukces i krok w przód, bo wielu nowych inwestorów i giełd będzie bardziej przychylne na zainwestowanie w SafeMoon. Dodam tylko, że sam Binance współpracuje z CertiK i pozytywny werdykt może być bardzo duże znaczenie przy wejściu SafeMoona na
CertiK jest to audyt, który potwierdza to że projekt nie jest scammem/rugpullem. Sprawdzają całą strukturę projektu od A do Z i w ten sposób jeśli audyt będzie pozytywny to jest to ogromny sukces i krok w przód


@Tyrese: Co ma audyt tokenu do tego czy jest to scam czy nie? typie, audyty to mozna robić kontraktów a nie tokenów. Pozqa tym co tam jest do weryfikacji? Nic, proswty token. Nie twierdzę
@Tyrese ten audyt powinien trwać max dzień. Tam jest 1k linijek kodu. A certik nic poza tym kodem nie sprawdzi. Oni nie sprawdzają czy dev podał swoje prawdziwe dane i czy czasem nie sprzeda wszystkich swoich tokenów za dwa dni.
Wy pojęcia nie macie o czym piszecie. Ile siedzisz w krypto? I dlaczego dopiero na fali popularności safemoon się uaktywniles?
@WhiskeyIHaze: A więc sądzisz, że CertiK który ma wyrobionę renomę i współpracę z największymi zaryzykowałby pozytywny werdykt projektu, który miałby okazać się scammem/rugpullem i tak naprawde ogromny spadek zaufania w ich stronę? Poważnie?
@Tyrese tak. Bo oni powiedzą: kontrakt jest ok, nie ma opcji tworzyć nowych monet i tak dalej. A potem dev sprzeda wszystkie tokeny i co oni mieli do tego? Według ciebie jeśli jakąś firma kontroluje druga a potem się okazuje, że prezes zdradza żonę to ta firma od audutu za to odpowiada? Nie, bo to nie było celem audytu. I tak samo celem audytu od certik jest kontrakt a nie to czy
@Tyrese nie patrze na obecny bo ja mam ciekawsze rzeczy do roboty niż czytać o jakimś gówno tokenie który za rok zostanie zapomniany.
Ale z tydzień temu dopiero dev zablokował spora część swoich tokenów na 5 lat. Cały liq dodawane do pankejka jest pod jego kontrola (chyba, że ostatnio też coś zablokował) plus ma dostęp do wallet na którym jest safemoon warty 100milionow gdzie w całym poolu na pankejku jest trochę ponad
@WhiskeyIHaze: Czyli wiesz jaki był ich plan, dobrze wiedzieć że mamy na wykopie jednego z członków ekipy SafeMoon. Dobrze też wiedzieć, że SafeMars jest pod SafeMoonem, super że udostępniasz takie exclusive informacje w internecie. Jak już tyle wiesz to weź może zadzwoń do Satoshiego Nakamoto jakie są plany? Odpuszczam dyskusje z wami, bo szkoda czasu. Jak Cię tak bardzo nie interesuje ten projekt to po prostu tu nie wchodź i nie
@Tyrese bo walicie ściemę i naganiacie ludzi xD
To co ja piszę to nie jest tajemna wiedza. To że ty jej nie posiadasz nie sprawia, że jest ona tajna. Sprawdź sobie kto zarejestrował stronę safemoon i safemarsa.
A jaki był ich plan jest oczywiste jeśli masz IQ powyżej 100. Gdyby nei chcieli zrobić wyjebki to nie zostawiliby sobie tokenów albo zablokowali je od samego początku a nie dopiero po miesiącu o startu
@WhiskeyIHaze: Nie każdy ma taką polską mentalność jak ty, że podejrzewa każdy nowo powstały projekt jako scam i zawinięcie zysków przy odpowiedniej kwocie. Nie ma problemu, wołaj mnie za 2 lata. Będę czekał, a tymczasem jeśli masz tak wysokie IQ to pewnie masz dziesięć innych rzeczy do zrobienia niż tracenie czasu na pisanie takich głupot na tagu projektu, który Cię nie interesuje. Blokuje i powodzonka, odblokuje za półtora roku żebyś mógł
@WhiskeyIHaze mordo, zawołaj i mnie, ja co prawda i tak już jestem na plusie 2x bo sprzedałem tokeny które doszły mi pasywnie do portfela i wymieniłem na vechain. Obecnie mam sporą sakiewkę i zastanawiam się czy więcej zarobię na vet czy na sfm xD