Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Drogie mirki stoję przed wyborem studiów i mam mętlik w głowie.
Z początku chciałem iść na #pg #eti na automatykę i robotykę, jednak usłyszałem że nie warto od absolwenta. Zacząłem myśleć o #eit ale zacząłem czytać ze jest to cholernie ciężki kierunek a miałem w planach naukę programowania na własną rękę+ podstawy ze studiów. Zacząłem się zastanawiać nad informatyką ale na PG patrząc na próg z poprzedniego roku nie jestem pewny czy się dostanę, z innej beczki widziałem uniwersytet morski w Gdyni który ma w ofercie infe ale nie wiem jak z jej poziomem( ͡° ʖ̯ ͡°) no i jest też Infa praktyczna/stosowana na #ug na której ponoć jest nacisk na programowanie ale również nie wiem jak z jej poziomem.
Jestem po matfizie, programowania trochę ugryzłem na własną rękę bawiąc się w 2 klasie LO ale niezbyt dużo przez brak czasu. Interesuje mnie programowanie, raczej w wakacje będę się uczył, elektronika też wydaje się ciekawa ale jest dużo opinii że po EiT i tak większość idzie w IT.
Jak żyć mirki co począć? () #studbaza
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kedamik: zdaje sobie sprawę że studia nie nauczą programować, ale chciałbym skończyć jakieś żeby mieć większe horyzonty niż samo programowanie na własną rękę
  • Odpowiedz