Wpis z mikrobloga

Dobra jest tu jakiś ekspert od wypadków ? bo trochę to dziwne samochód wylądował o wiele dalej niż droga nie widać żadnych śladów hamowania mi to wygląda na to że knur zapatrzył na jakieś drzewo leżące w lesie które miał w planach zapakować na bagażnik i zawieźć na belweder on po prostu jechał przez tą '' polanę '' i zatrzymał się na drzewach ( obu ) samochód z dwóch stron obity....

A jeszcze jedno jak się płaci za lawetę ? przecież ktoś mu pokryć za to koszta

#patostreamy
#kononowicz
  • 10
  • Odpowiedz
@Zagmadfany2: To jest nie ważnie jak to się stało ważne jest to że knur z miejsca powinien mieć zabranie uprawienia po prowadzenia pojazdów mechanicznych ludzie zgłaszajmy na komisariat fakt o tym zdarzeniu wraz z linkami do materiałów gdzie wyciągają gówno wóz i materiału gdzie trzech idiotow jedzie w samochodzie i na każdym kroku knur łamie przepisy nie zatrzymując się na warunkowym za co grozi 100zl mandatu i 1 punkt karny oraz
  • Odpowiedz
@Ramzes32: Wiesz raz podczas pewnej libacji alkoholowej w pewnym miejscu jedna osoba powiedziała że milicja chciała dla knura zatrzymać prawo jazdy i dowód rejestracyjny knur kazał im się odp... i odjechali nie wiem na ile to jest prawda oraz sam nie byłem świadomy co się dzieje bo wypiłem ze dwa piwa
  • Odpowiedz
@Zagmadfany2: jak miał oc to mogło mieć też asistance. a logiczne teorie dotyczące katastrofy belwederskiej są dwie:
-ślisko konon przy wcisnął hamulec a że hamulce miał #!$%@? to zciągnęło go na pobocze i był w takim szoku że po wciśnięciu hamulca takie coś się odjaniepawliło to bał się wciskać hamulec i brzoza ucięła skrzydło dla jego.
-konon posiadający milion sypukcji cukru dostał fiksacji wzroku/zasłabł/ogólnie zaćmiło go i zjechał na bok dopiero
  • Odpowiedz
@Ramzes32: wiesz droga w deszczu jest śliska jak lód szczególnie jeśli masz opony prezydenckie takie jak na warmi robili trawa też jest mocno śliska może nie być śladów kiedyś jadąc w mocnym deszczu musiałem ostro hamować i uwierz przeleciałem z hamulcem w podłodze dobre 100m i śladów hamowania też nie było szczególnie gdy pracuje abs
  • Odpowiedz
@patrixo098: Oczywiście zgodzę się ale biorąc pod uwagę umiejętności jazdy knura jeżeli wogole możemy o jakiś umiejętnościach mówić i jazdę jego z ostatniego filmiku to z całą odpowiedzialności mogę stwierdzić że właśnie tak było zobacz sobie przed ostatni film szczura i obaczaj jakie manewry knur wykonuje na rondzie wtedy zrozumiesz o czym mówię
  • Odpowiedz