Wpis z mikrobloga

ze wymog ukonczenia 16 rz nie obowiazuje w przypadku dronow ponizej 250 gramow. Zasadne jednak pozostaje pytanie czy rodzic + dziecko ukonczyli kurs na ULC + zglosili lot przez Drone Radar.

zamiast w ciemno plusowac, lepiej doczytajcie co wyżej wrzuciłem (jeśli latacie, to może unikniecie ewentualnych nieprzyjemności).

Eh, doczytaj ¯_(ツ)_/¯


@vaxx: Czy ty dalej podrzymujesz to że musieli UKOŃCZYĆ KURS??? Ślepy jesteś? Czy chodzi o DJI MINI 2 czy ja może
cation - > ze wymog ukonczenia 16 rz nie obowiazuje w przypadku dronow ponizej 250 gr...

źródło: comment_1619984663JOP5EpVfzuyM03wmZnif5u.jpg

Pobierz
@cation: ok, bije się w pierś - trzeba drona zarejestrować, jednakże w przypadku mini nie trzeba robić szkolenia. Mimo wszystko szkolenie polecam przejść, bo zawiera wiele przydatnych informacji i do tego jest darmowe.

Jak ktoś jednak prezentuje takiego drona dwunastolatkowi, to coś mi podpowiada, ze ani rejestracji ani szkolenia nie było. O DR nie wspominając ¯\_(ツ)_/¯
@kermitsl: ty #!$%@? tępy debilu XDDD kupuje się tello + kontroler a nie profesjonalnego drona do nagrywania XD dzieciom nie chodzi o nagrywanie filmów a o szybkie latanie to nawet jakiegoś rc byś kupił za 400zl i by się cieszył batdziej XD ja #!$%@? XDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vaxx: No, przynajmniej potrafisz się przyznać do błędu. Tylko taki hint - nie rejestrujesz drona tylko operatora. Na dronie dajesz identyfikator operatora.
@marjanoos: Może i nie ale jakość nagrań ma taką że wszystko wyglada w #!$%@? dobrze, tak czy siak kupowanie dzieciom DJI który służy głównie do nagrywania a ie do zabawy typu ze lecisz sobie w lesie i się bawisz to totalny bezsens