Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Calhil: no i #!$%@? stare baby prądem ale jeżeli ktoś im powiedział, że po 30 latach pracy będą mogły iść na emeryturę i czerpać korzyści z opieki zdrowotnej (nie ważne jakiej jakości) to niech tak będzie, nie rozumiem dlaczego miałby nie korzystać ze swoich praw
@Marcineusz: Pieniądze które wpłacam na swoją emeryturę one przejadają. Głosują na partie, która okrada mnie bardziej z dnia na dzień. Wszystko dla swoich korzyści.
Stare baby jako jedyne nie poczuły epidemii, szczepionki jako pierwsze, specjalne traktowanie w sklepach, ich główna rozrywka kościół nie została zabrana. Jak pączki w maśle. Prądem, prądem i jeszcze raz prądem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bigpaws: tak jak Ty będziesz przejadał pieniądze które Twoje dzieci będą wpłacały na ich emerytury. Głosują na pratie, która według nich jest lepsza, a wygrywa większość, a nie tylko stare baby. Nie jesteśmy starymi babami więc nie wiemy jak wpłynęła na nie epidemia. Szczepienia zaczyna się od grupy największego ryzyka. Godziny seniora to specjalne traktowanie? Kto chodzący do pracy ma czas na zakupy od 10 do 12? Co do kościoła to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bigpaws: nie jestem pisowcem, odpowiadam na twoje wysrywy. W Twoim kierunku jedyne co mogę wysłać to melise i kilka puszek konserw, przydadzą się jeżeli potrzebujesz emerytury od państwa zamiast odłożyć samemu