Wpis z mikrobloga

@qwaq: jak widzę wpisy w tym stylu to tylko sie upewniam w przekonaniu ze nie wystawiałbym nic na olx. Wolałbym wyrzucić. Wiadomo pewnie nie kazda transakcja tak wyglada ale jestem w stanie uwierzyc ze co najmniej polowa
@qwaq: gdyby zamiast gensi jakaś influencerka oferowała wpisy na blogasku to byłoby OK? Kiedyś się z tego śmiałem i porównałem do chłopa z gęsią, teoria przeszła w praktykę... Gdzie ci specjaliści od marketingu teraz? Przecież facet uczciwie proponuje barter! Co nigdy o barterze nie słyszałeś?
Często się tutaj przewija temat olx i tak sobie czytam wasze przygody i naszła mnie rozkmina, że to chyba zależy od miasta. No dużo korzystam z olx kupuję, sprzedaję często się zamieniamy na gierki no i nie przytrafiają mi się takie przygody. Zawsze pełna kulturka normalna gadka spotkanie i dobicie targu
@marcin-bialas111111111111111 mam tak samo, chociaż ja tylko kupuję. Nigdy żadnych krzywych akcji, a kupuje fanty sobie i ojcu.

Koleżanka sprzedawała raz wieżę z radiem po taniości i przyjechal po nią jakis dziadek. Powiedział jej, że kupuje tę wieże na działkę, żeby Radia Maryja słuchać. Transakcja przeszła gładko, a Pan po paru dniach zadzownił podziękować. Mówił, że wspaniała jakość dźwięku i że się za nią modli (ʘʘ)
@qwaq: sprzedawanie na olx to jest najgorsza rzecz, sprzedawałem xbox one s poniżej ceny rynkowej bo zależało mi na czasie i tak mnie #!$%@? strzelał, że już bym wolał spalić i wysłać filmik xD


Ja raz wystawiłem lodowke za darmo na olx, i to byl błąd. Nastepnym razem to #!$%@? z okna