Wpis z mikrobloga

@MordimerMadderdin: widok z hołdy jest bardzo ładny.
Niby nie można wejść legalnie, ale kiedyś spotkałem tam "sukę", wyszli z niej bagietmajstry i na luzie obok nas obserwowali Śląsk przez lornetkę.

Dla osób, które mają więcej czasu jest sporo fajnych miejscówek do objeżdżania w okolicy a ja sam coraz częściej jestem zaskoczony gdy odkrywam coś nowego.
@AvantaR: Wierz mi, raczej by mi się nie spodobało. Jestem mocno negatywnie nastawiony do samej Aglomeracji i Śląska (tego... Historycznego? Choć jest w aglo kilka fajnych miejsc które mi się podobają). W tej chwili do głowy przychodzi mi fajnie wyglądający Nikiszowiec, Paprocany, zapora w Goczałkowicach. Gdyby nie kwadraty, w ogóle bym tam nie jeździł.

Fajna makieta :)
@bad_cyclist: Holda Skalny, Hołda Waleska, Wierzysko, Tereny rekreacyjne na Klycie, Śląski Ogród Botaniczny, wapienniki i kamieniołom koło ogrodu botanicznego, Rynek w Mikołowie i pobliskie planty (niedawno otworzyli tężnię), jeśli grasz w golfa to Pole Golfowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jesli chodzi o papu to polecam Klub Fabryczny w Łaziskach, zadziwiająco dobra napoletana jak na takie miejsce.