Wpis z mikrobloga

@Maffiozzo97: Bo tylko wśród tępych roboli zdanie na temat szczepień takie jak Twoje jest najpowszechniejsze. Taka prawda. "Antyszczepy i "covidosceptycy" to w 90% niewykształcona i biedna hołota.
  • Odpowiedz
@tom3k86: Antyszczepy, bo nie chcą się szczepić na covida? xDD

To ja nie wiem w jakim środowisku się poruszasz, ale sam pracuje (nie na budowie) i studiuje jednocześnie i pełno osób ma takie samo zdanie co ja.

Nawet wśród emerytów znajdziesz takie podejście.
  • Odpowiedz
Antyszczepy, bo nie chcą się szczepić na covida? xDD


@Maffiozzo97: dokładnie. Wyobraź sobie, że gamonie pokroju @tom3k86 wrzucają do jednego wora ludzi, którzy m.in. po prostu nie obawiają się covida i dlatego nie chcą się szczepić z ludźmi, którzy są przeciwko szczepionkom w ogóle.

No, ale po co myśleć. Łatwiej się żyje z taką generalizacją.
  • Odpowiedz
@szpongiel: Znalazłeś to na grupie podobnych sobie idiotów na FB? Na tyle was stać tumany. Ruski trol wrzuci w neta, a tysiące kretynów takich jak ty śle to dalej. Mam nadzieję, że dobrze się czujesz jako pożyteczny idiota w służbie Kremla. Po tym co się dzieje w Izraelu trzeba być kompletnym idiotą żeby być przeciwnikiem.szczepień na covid.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tom3k86: jak wyczytałeś z tego, że jestem przeciwnikiem szczepień to radzę się dobrze zastanowić kto z nas jest idiotą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jestem już zaszczepiony na Covid-19 i nadal uważam, to co jest na tym memie. Możesz go spróbować przeczytać ponownie, tym razem ze zrozumieniem. Elo.
  • Odpowiedz