Wpis z mikrobloga

#pomeczowadychamikiego
#legia

1. LEGIA WARSZAWA MISTRZEM POLSKI SEZONU 2020/2021! Czas na świętowanie!
2. Mistrzostwo zdobyliśmy, ale czas na świętowanie się skończył. Duża praca musi zostać teraz wykonana w biurze dyrektora Kucharskiego, zreszta wiedza o tym wszyscy w klubie i plan jest taki, żeby już od 1 lipca mieć gotowa kadrę na walkę o europuchary
3. A tak, zapomniałbym, graliśmy ten mecz dzisiaj z Wisłą. Odbębnione nudne 0:0, czyli trzymamy się niestety naszego rocznego cyklu. Oby w wakacje udało się jednak zagrać trochę lepiej
4. W bramce dziś Miszta, chłopak z talentem, ale musi trochę się od Boruca nauczyć pewności siebie. Gra nogami-mega. Nieoficjalnie Boruc zostanie z nami jeszcze rok wiec obstawiam, ze na początku to on pogra w bramce, ale z czasem Miszta będzie coraz więcej grywać, aż go zastąpi już na stałe
5. Kolejny mecz na 0 z tylu, kolejny raz profesor Wieteska dyryguje obrona jak trzeba. Możecie go hejtowac, ale jak dla mnie w tej rundzie był on czołowym obrońca ligi. Wzmocnienia są potrzebne, ale wyglada to z meczu na mecz coraz lepiej
6. Pomoc dziś bez wyrazu, Mladenovic widać, ze jedzie na oparach i przyda mu się przerwa. Slisz mi się bardzo dziś podobał, powinien mieć tez asystę za świetna wrzutkę, będzie z niego sporo kasy niedługo. Muci pierwszy raz pokazał ten talent, ale widać, ze grał w lidze gdzie jest inne tempo i fizyczność gry. Moze wypożyczenie do 1 ligi dałoby mu trochę obycia
7. Pekhart zjechał z forma i nie ma kto strzelać. Lopes to super sympatyczny gość, ale czołowym napastnikiem ligi nie będzie, nie ten format zawodnika. Potrzebne wzmocnienia. Mówi się o tym kocie z Karabachu, a ja słyszałem ostatnio coś o kierunku bardziej iberyjskim. Zobaczymy, w ciągu następnych tygodni będziemy mądrzejsi
8. Żewłakow to już mógłby się zająć zawodowo rozbijaniem autobusów po pijaku, bo to mu dużo lepiej wychodzi niż komentatorka
9. Wszołek straszył straszył i chyba zostanie. Vesovic natomiast najprawdopodobniej przesadził z finansami i kończy przygodę w Legii. Z tej dwójki chyba jednak wyszło lepiej, nie wiadomo jak poradziłby sobie po takiej kontuzji, a Paweł poniżej pewnego poziomu nigdy nie zejdzie
10. Pare plotek się pojawiło, jedna chciałbym zdementować. Nie ma opcji pozostania Shabanova w klubie. Już pomijam kwestie finansowe, po kontuzji w klubie boja się, ze będzie trochę dochodzić do siebie, a sporym zaskoczeniem okazała się forma Holowni i w tym momencie presja na transfer Ukraińca zmalała do zera
  • 5
  • Odpowiedz