Wpis z mikrobloga

@xVolR:
jakie to dziecinne

dziecinne jest porównywanie sytuacji losowej użytkowniczki reddita do sytuacji innego mężczyzny i budowanie na tym narracji jakoby kobiety wymyślały sobie depresję(?)

a potem incele kwiczą, że są utożsamiani z mizoginami

jeśli chcesz zwrócić uwagę na depresję wśród mężczyzn to rób to, ale nie kosztem bagatelizowania problemów innych ludzi
dziecinne jest porównywanie sytuacji losowej użytkowniczki reddita do sytuacji innego mężczyzny


@yummy157: tylko że to nie jest porównanie "losowych" użytkowników, tylko użytkowników z subreddita r/suicidewatch, czyli dla osób z myślami samobójczymi. Facet ma myśli samobójcze, bo bo nikt nie kochał i ma choroby psychiczne, laska ma "myśli samobójcze", bo... pokróciła sie z chłopakiem xD
@xVolR: Mogę wygrzebać gdzieś podobny przykład w którym mężczyzna będzie pisał że pokłócił się z dziewczyną i będzie miał kilkadziesiąt komentarzy i dziewczyny która pisze, że popełni dziś samobójstwo, która się użytkownicy nie zainteresowali tak bardzo. Czy to będzie oznaczać, że tylko kobiety mają prawdziwe depresje i mężczyźni wymyślają?

Chciałem jeszcze zwrócić uwagę na jedną ważna rzecz; nie można bagatelizowac czyjejś sytuacji, bo wydaje nam się błacha, szczególnie na reddicie na
@yummy157:

Mogę wygrzebać gdzieś podobny przykład w którym mężczyzna będzie pisał że pokłócił się z dziewczyną i będzie miał kilkadziesiąt komentarzy i dziewczyny która pisze, że popełni dziś samobójstwo, która się użytkownicy nie zainteresowali tak bardzo


To dawaj, to byłaby prawdziwa ciekawostka zobaczyć taki wpis kobiety bez większego odzewu w internecie.